Panorama Firm w Złotych Tarasach

Eniro Polska, wydawca Panoramy Firm,  zapewniła klientom Złotych Tarasów łatwy dostęp do swojego produktu. Mogą oni korzystać z katalogów teleadresowych wyeksponowanych na terenie galerii. Zamontowano cztery stanowiska z książkami, w których można łatwo i szybko znaleźć firmę, produkt lub usługę.

Galerie handlowe to miejsca, w których spędzamy coraz więcej czasu, a wybierając konkretne punkty coraz częściej kierujemy się ich kompleksową ofertą. Poprzez obecność katalogu Panorama Firm w Złotych Tarasach, klienci galerii mogą łatwo znaleźć informacje o firmach, produktach i usługach. Złote Tarasy to jedno z najnowocześniejszych centrów handlowych w Warszawie. Usytuowane w samym centrum miasta, każdego dnia przyciąga tłumy kupujących, którzy mogą korzystać z oferty ponad 200 sklepów a także kawiarni, barów oraz restauracji.

Standy z katalogiem zostały umieszczone bezpośrednio przy automatach telefonicznych w czterech punktach galerii. Każde stoisko jest wyposażone w półkę, na której znajduje się Panorama Firm Warszawa 2009, z której mogą korzystać klienci galerii poszukujący informacji. Dodatkowo na standzie znajduje się adres www odsyłający do Internetowej Panoramy Firm www.pf.pl.

„Bardzo często robiąc zakupy w centrum handlowym przypominamy sobie o ważnej sprawie do załatwienia, wizycie u fryzjera, a może zapomnieliśmy ulicy na której mieści się firma, w której jesteśmy umówieni na spotkanie, potrzebujemy numeru do kwiaciarni. Z pewnością nie będziemy mieli takiego problemu w Złotych Tarasach, w których jest dostępna książka teleadresowa Panorama Firm zawierająca najbardziej aktualną bazę danych o firmach, ich produktach i usługach – mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu Eniro Polska. – Ekspozycja Panoramy Firm w centrum jest również korzystna dla naszych klientów obecnych w katalogu czy wyszukiwarce www.pf.pl. Klienci centrum są lub mogą być również odbiorcami ich produktów oraz usług – wyjaśnia Magdalena Wypychowicz.

Panorama Firm to najbardziej popularna książka telefoniczna, którą obecnie zna 25 milionów Polaków. Katalog zawiera bazę informacji o ponad 1.500.000 firmach oraz ich produktach i usługach, która jest także dostępna w wyszukiwarce www.pf.pl, oraz pod numerem informacyjnym 118 118. Każdego roku Panorama Firm trafia do miejsc, w których jest używana do kupowania produktów i usług. Bezpośrednim efektem tak określonej strategii dystrybucji jest atrakcyjny profil użytkowników, potwierdzony w badaniach niezależnych firm SMG/KRC oraz PBS. Użytkownicy Panoramy Firm to osoby dobrze zarabiające, decydujące o finansach własnych i firmy, aktywne zawodowo, dobrze oceniające swoją sytuację materialną, prowadzące dynamiczny tryb życia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu