Laboratorium mody 09 – relacja

Kto powiedział, że w Laboratorium musi być nudno? Ta tajemnicza atmosfera, niepewność- co wyjdzie z kolejnego eksperymentu, smak odkrywania pewnych rzeczy na nowo musi być ekscytujący!

img_7828-copyTak było również podczas modowego Laboratorium zorganizowanego 13 czerwca przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru www.ksa.edu.pl przy współpracy z Agencją Promocji Mody i Modelek Reklamex. Scena Nowohuckiego Centrum Kultury zamieniła się w wielkie, eksperymentalne modowe laboratorium. Studenci pierwszego roku zaprezentowali rzeźbiarskie kreacje o niekonwencjonalnych formach z jednobarwnej, surowej, bawełnianej tkaniny, a studenci drugiego roku zachwycili kreatywnością sprawdzając co wyjdzie z mieszanki dżinsu z dzianinami o różnej grubości i strukturze. Publiczności w pamięć zapadła szczególnie szalona kreacja wykonana z dżinsu i dzianiny zakrywająca twarz modelki.

Organizowane od 14 lat Laboratorium Mody udowadnia, że eksperymenty w dziedzinie ubioru nigdy nie wychodzą z mody. Zobaczymy jak daleko sięgnie wyobraźnia projektantów za rok…

Partnerzy: Antalis Poland, Fakro, Kohler, Ardex Polska, FAM Kraków

Patroni medialni: Radio Eska, Dziennik Polski , Magnes, Lounge Magazyn, Miasto Kobiet, Modny Kraków, Moda&Styl, Strona Kraków, KGM, Interia.pl, Mynight.pl, Moda.pl, Visual Communication, Medialine.pl, 4girls.pl, dlaStudenta.pl, stylio.pl, sophisti.pl, studentserwis.eu, Tuba.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu