Drugie wcielenie laptopa zapowiada Fortress Gifts

Coraz więcej zwolenników zdobywa skin/skórka – rodzaj oryginalnych naklejek na laptopy. To nowość na rynku gadżetów reklamowych. Fortress Gifts, czołowy dostawca produktów promocyjnych, podkreśla indywidualizm. Różnorodne materiały i projekty naklejek zapowiadają drugie wcielenie laptopów, a co za tym idzie – wyróżniają właściciela.

Skin to naklejka na obudowę laptopa, nadająca mu oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Kolorowe lub stonowane projekty, zaskakujący design i pomysł na materiał odmienią nasze laptopy.

Dla kobiet przygotowano nawet rodzaj skinów wykonanych z koralików. Z nadejściem lata pojawiły się skórki imitujące strukturę lnu. Dla wielbicieli bardziej wyszukanych form i elegancji, Fortress Gifts proponuje skiny imitujące skórę. Wykończenie nadruku może być bardziej błyszczące lub matowe. Do kompletu można dobrać dodatkowe naklejki na powierzchnię wokół klawiatury.

To nowość na rynku gadżetów reklamowych, która zyskuje coraz więcej wielbicieli. Produkt jest na tyle uniwersalny, iż z powodzeniem skierowany może być do różnych grup klientów, w tym również najmłodszych. Założenie skinu zajmuje zaledwie kilka minut. Naklejka jest niezawodna, z łatwością przywiera do obudowy. Nie pozostawia śladów po odklejeniu czy zarysowaniu.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Skin można wymieniać wielokrotnie, w dowolnym momencie, w zależności od pory roku, okazji, nastroju. Dzięki specjalnej warstwie ochronnej, nalepka zabezpiecza dodatkowo klapę laptopa przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dowolny projekt, wysoka jakość i trwałość materiału to dodatkowe atuty podkreślające funkcjonalność gadżetu. Elastyczność produktu pozwala ponadto na dostosowanie wybranego przez Klienta opakowania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu