Wygraj konto z „grubszą gotówką” w Alior Banku

przez | 15/06/2009

Pod hasłem „Co zrobić, żeby niewiele robić, a dobrze zarobić?” wystartował konkurs Alior Banku i radia RMF FM, w którym do wygrania jest konto osobiste z dużym wkładem pieniężnym.  

Wygrać może każdy kto do 27 czerwca 2009 wejdzie na stronę http://www.rmf.fm/akcje/?a=alior i odpowie na dwa pytania konkursowe. Jedno z nich dotyczy Alior Banku, natomiast drugie związane jest z bieżącymi wydarzeniami z kraju i z zagranicy. Nowe pytania będą publikowane co 24 godziny, a każda poprawna odpowiedź jest warta 200 zł. Uczestnicy konkursu codziennie mogą „zasilić” swoje wirtualne konto kwotą aż 400 zł.

W każdą sobotę pomiędzy 9:00 a 10:00 na antenie RMF FM odbędzie się finał tygodniowej rywalizacji. Spośród wszystkich uczestników konkursu zostaną wylosowane dwie osoby, które zagrają o konto osobiste w Alior Banku z wkładem pieniężnym, równym sumie pieniędzy zebranych na wirtualnych kontach obydwu finalistów. Przykładowo, jeśli jeden z finalistów posiada na swoim wirtualnym koncie 2000 zł, a drugi 1400 zł, to w finale można wgrać konto osobiste w wkładem pieniężnym w wysokości 3400 złotych. Zwycięzcą finału zostanie osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na 2 pytania dotyczące oferty Alior Banku. Dla przegranego przewidziana jest atrakcyjna nagroda pocieszenia.

„Konkurs Alior Banku i RMF FM to kolejna innowacyjna forma promocji banku. Zastosowany mechanizm zachęca uczestników do aktywnego zapoznania się z ofertą banku oraz pozwala na przedstawienie konta osobistego z lokatą nocną, jako produktu pożądanego i wyjątkowego” – twierdzi Michał Wójcik, Dyrektor ds. Marketingu w Alior Banku. „Mam nadzieję, że i ten konkurs spotka się z pozytywnym przyjęciem i dużym zainteresowaniem, podobnie jak miało to miejsce w przypadku konkursu „Zbuduj z nami nowy bank!”, czy trwającego obecnie konkursu fotograficznego  „Pozytywy naszych miast” – dodaje Michał Wójcik.