Ruszył portal e-okna.pl

przez | 15/06/2009

Grupa e-budownictwo.pl uruchomiła portal e-okna.pl. Nowy projekt w Grupie skupiającej wąskotematyczne, branżowe portale budowlane i wnętrzarskie to uzupełnienie oferty o szeroki i ważny temat okien, drzwi i bram.

Portal e-okna.pl to źródło informacji o produktach, technologiach i wydarzeniach dotyczących okien, drzwi i bram. Na bieżąco śledzi nowości w branży. Doradza w wyborze, montażu, konserwacji i eksploatacji. Grupę docelową stanowią osoby, które stoją przed wyborem okien, drzwi, bram i akcesoriów, budują lub remontują dom, mieszkanie oraz wszyscy, którzy zawodowo zajmują się tą tematyką.

Poza tekstami redakcyjnymi w portalu znajdują się porady ekspertów z wiodących firm okiennych. Galeria zdjęć pokazuje gotowe rozwiązania i najnowsze trendy w różnych dziedzinach, od dekoracji okien po ogrody zimowe. Praktyczny poradnik stanowią filmy montażowe, które pokazują np. jak zamontować moskitierę czy ościeżnicę. Za pomocą Bazy Firm i działu Zlecenia można znaleźć fachowca w wybranym regionie Polski zaś specjaliści mogą bezpłatnie ogłaszać się w tych sekcjach. Dział Aukcje daje możliwość sprzedania i zakupu produktów związanych z tematyką portalu. Szczególną wartość stanowi Forum Budowlane – miejsce na pytania i wymianę doświadczeń – daje impuls do podjęcia konkretnych tematów.

Grupa e-budownictwo.pl to wiodące na rynku portale tematyczne: e-dach.pl, e-mieszkanie.pl, e-instalacje.pl, e-izolacje.pl, oraz największe niezależne forumbudowlane.pl. W przygotowaniu są: e-lazienki.pl i e-azbest.pl. Wydawnictwo Login Media, do którego należy Grupa e-budownictwo.pl, w maju tego roku rozpoczęło działalność wydawniczą na Ukrainie, gdzie uruchomi projekty wzorowane na polskich portalach.