Program Partnerski Skąpiec.pl – Każda złotówka na pół

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl uruchomił Program Partnerski. Program adresowany jest do posiadaczy serwisów internetowych i opiera się na unikatowym  rozwiązaniu.

– Naliczamy prowizję od każdego użytkownika, który zostanie przekierowany z Serwisu Partnerskiego  na Skąpiec.pl (klikając na formę reklamową), a następnie  przejdzie na stronę współpracującego z nami sklepu. Prowizja ta wynosi 50 procent wartości opłaty netto, jaką pobieramy za przekierowanie do poszczególnych sprzedawców – informuje Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.

Przekierowywanym przez Serwisy Partnerskie internautom zostaną przypisane unikalne dla każdego Partnera identyfikatory. Zagwarantują one, że każda ich wizyta w Skąpiec.pl będzie rozpoznana.

Do dyspozycji uczestników programu Skąpiec.pl oddaje panel statystyk. Pozwoli on w wygodny sposób kontrolować zgromadzone na koncie środki.

Rejestracja w programie jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://www.skapiec.pl/site/doc/401

Po aktywacji konta każdy z uczestników Programu Partnerskiego otrzymuje dostęp do różnorodnych form reklamowych (linków tekstowych, bannerów etc.).

–  Zapraszamy serdecznie wszystkie serwisy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że będzie ona satysfakcjonująca dla obu stron – podkreśla Janiszewska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu