6 lat redcoon: pikantna loteria urodzinowa

Wystartowała akcja promująca urodziny sklepu internetowego redcoon (www.redcoon.pl, www.redcoon.com). W specjalnie zorganizowanej loterii do wygrania: Audi R8 na miesiąc, lot paraboliczny w Orlando, nurkowanie z rekinami na Lanzarote. Pikantnie, prawda?

Loteria redcoon potrwa 6 tygodni i jest skierowana do wszystkich użytkowników internetu. Wyłonieni zostaną 3 zwycięzcy. Zwycięzca pierwszej nagrody będzie mógł przez miesiąc jeździć Audi R8 4.2 Quattro – samochodem o mocy 480 KM i przyspieszeniem z 0 do 100km/h w 4,6 sekundy. Niezapomniane przeżycia zagwarantuje też druga nagroda: sześciodniowa podróż dla dwóch osób do Orlando na Florydzie wraz z lotem parabolicznym dla jednej osoby z Kennedy Space Center, oficjalnego centrum szkoleniowego NASA. Trzeciej nagrody nie można określić nagrodą pocieszenia: tygodniowy urlop marzeń na Lanzarote dla dwóch osób, w programie – nurkowanie z rekinami w asyście biologa morskiego. Co trzeba zrobić? Wystarczy do 7 lipca zarejestrować się na stronie loterii: https://www.redcoon.pl/index.php/cmd/lottery/

„Te urodziny to nie tylko okazja, aby świętować, ale też aby podziękować wielu wiernym klientom naszej firmy“ – wyjaśnia prezes redcoon Polska, Magdalena Zomrowska. Konkretnie: przez 6 tygodni redcoon.pl dokłada do każdej paczki wysyłanej do klienta kupon prezentowy o wartości 20 zł. Kupon nie zakłada minimalnej wartości zamówienia.

Szczególy loterii urodzinowej redcoon na stronie www.redcoon.pl.

Akcja potrwa do 7 lipca 2009

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu