Stanisław Pogorzelski w Havas Sports&Entertainment

przez | 12/06/2009

Stanisław Pogorzelski dołączył do zespołu Havas Sports&Entertainment, zajmując stanowisko Account Managera. Pogorzelski przez ostatnie dwa lata pracował w Euro RSCG Sensors, piastując funkcję Senior Sport Specialist obsługując m.in. marki: Orange, Danone, Fortis i Totolotek.

Nowy pracownik HS&E jest absolwentem wydziałów: Socjologii oraz Komunikacji Marketingowej Uniwersytetu Gdańskiego, jak również Public Relations i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

– To niewątpliwe wzmocnienie teamu i bardzo się cieszę na możliwość naszej współpracy – mówi Piotr Pietrzak, CEO Havas Sports&Entertainment w Polsce. – Podziękowania należą się również Katarzynie Przewuskiej – Dyrektor Zarządzającej Euro RSCG Sensors, która kibicowała temu transferowi, co świadczy o coraz bliższej współpracy naszych firm w ramach Grupy Havas Media – dodaje.

Stanisław Pogorzelski w nowym miejscu pracy wykorzysta swoją specjalizację w zagadnieniach public&media relations oraz komunikacji marek w obszarze sportu.