FAKT startuje z wakacyjną Faktomanią

Tagi:

W poniedziałek 15 czerwca rusza wakacyjna loteria FAKTU pod hasłem „Z FAKTOMANIĄ lato na bogato”. Pula nagród w tej edycji wynosi ponad milion złotych. Loteria FAKTU potrwa dwanaście tygodni.

FAKTOMANIA to najpopularniejsza loteria FAKTU, w której zadaniem jest skreślanie liczb drukowanych codziennie w gazecie. W wydaniach FAKTU 15 i 16 czerwca czytelnicy znajdą specjalne karty do gry, a od środy 17 czerwca na łamach gazety pojawiać się będą numery do zakreślenia. Wakacyjna FAKTOMANIA zakończy się 8 września.

Pula nagród pieniężnych w tej edycji FAKTOMANII wynosi milion złotych. Oprócz tego na czytelników biorących udział w grze czekają trzy samochody Fiat Panda oraz sprzęt RTV.

FAKTOMANIA wsparta jest kampanią reklamową w telewizji (TVN, TVP, Polsat), radiu (m.in. RMF, Radio ZET, sieć Eska), internecie, na nośnikach w punktach sprzedaży prasy, a także w tytułach prasowych Axel Springer Polska. Kreację kampanii przygotowała agencja Bombadil, za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu