Router NETGEAR Wireless-N WNR2000 – obsługa łatwa jak nigdy!

Każdy, kto korzysta z bezprzewodowej sieci w domu lub firmie, wie z iloma problemami wiąże się nie tylko jej założenie, ale również konfiguracja oraz obsługa. Router NETGEAR Wireless-N WNR2000 został zaprojektowany tak, aby jego użytkowanie nie sprawiło trudności nawet największym laikom.

wnr2000Instalacja sieci w pomieszczeniach domowych czy firmowych zazwyczaj wiąże się z pewnymi komplikacjami, a co za tym idzie stratą dużej ilości czasu na kilkukrotne sprawdzanie, czy wszystko działa, dlaczego sygnał nie dociera lub czemu komputer nie „widzi” połączenia sieciowego. Kiedyś największe problemy nastręczała plątanina kabli oraz ich przeciąganie: od komputera do routera, z routera do serwera, z wtyczkami i wejściami kart sieciowych. Teraz główne trudności wynikają z braku sygnału lub nieumiejętności konfiguracji sieci bezprzewodowej.

Pojawienie się na rynku łatwego w obsłudze routera WNR2000 kładzie kres tym problemom. Za pomocą jednego przycisku Push’n’Connect urządzenie łączy się z Internetem, używając połączenia zabezpieczonego WiFi Protected Setup (WPS). Oznacza to, że wygoda korzystania nie odbywa się kosztem bezpieczeństwa, które w tym wypadku jest na najwyższym poziomie.

WNR2000 jest kompatybilny z poprzednimi modelami z serii Wireless-N, jak również Wireless-G. Posiada wewnętrzne anteny, dzięki którym zasięg tego urządzenia jest pięciokrotnie większy. WNR2000 również sam wyszukuje i instaluje dostępne aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu nie musimy się martwić o kompatybilność z najnowszymi rozwiązaniami i zawracać sobie głowy ręcznym pobieraniem oraz instalowaniem programów do obsługi routera.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu