Radosny uśmiech dzięki frulowiczom

„Zapewniliście mojemu dziecku jeden z najszczęśliwszych dni w jego życiu” – powiedział Piotr Garski, ojciec 8-letniego Samuela.

frulipl_samuel-garski-rodzice-oraz-pracownicy-fundacji-i-fruliplW  Wąsowie zakończyła się akcja charytatywna zorganizowana przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą” oraz serwis aukcyjny fruli.pl. Dzięki niej  8-letni Samuel Garski z Nowego Tomyśla otrzymał nowy pionizator. Chłopiec od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę. Przekazany sprzęt jest niezbędny do jego rehabilitacji.

Pionizator można było wylicytować w pierwszej tego typu aukcji w Polsce, w której to użytkownicy serwisu aukcyjnego wnosili indywidualny wkład w zakup sprzętu.  Po zakończeniu licytacji, która trwała od 1 czerwca, każdy jej uczestnik otrzymał od fruli.pl pamiątkowy certyfikat dobroczynności. Dodatkowo, w grupie tej rozlosowano bony po 50 frutków każdy.

Pracownicy firmy fruli.pl oraz Fundacji osobiście przekazali sprzęt rodzicom Samuela podczas uroczystego obiadu.

„W imieniu Samuela i jego rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim użytkownikom za zaangażowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które skontaktowały się z nami, aby wpłaty na sprzęt rehabilitacyjny dla chłopca przekazać bezpośrednio na konto. Dzięki Wam Samuel w dniu swoich urodzin mógł patrzeć na świat stojąc. Podarowaliście chłopcu nie tylko niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, ale przede wszystkim ogromną radość.” – powiedziała Agnieszka Gierus, dyrektor marketingu fruli.pl.

Z uwagi na duży odzew ze strony użytkowników serwisu fruli.pl planuje w przyszłości kontynuowanie tego typu działalności charytatywnej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu