Programy TVS zobaczysz kiedy chcesz w VOD JAMBOX

Od maja br. telewizja kablowa JAMBOX wspólnie z Telewizją Silesia TVS uruchomiła nową usługę VOD – „TVS na życzenie”. TVS jako pierwsza stacja telewizyjna w Polsce zdecydowała się udostępnić własne programy w jakości HD za pomocą usługi Wideo na życzenie – VOD.

Usługa „TVS na życzenie” w JAMBOX daje telewidzowi bezpłatny dostęp do najpopularniejszych programów TVS, niezależny od emisji telewizyjnej. Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go program i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać. Od teraz abonent nie musi się martwić, że przegapił ulubiony program TVS.

– Oddaliśmy do dyspozycji Jamboxa kilka programów. Jesteśmy gotowi do tego przedsięwzięcia ze względu na nowoczesną, cyfrową, plikowa technologię naszej stacji – mówi Jarosław Hasiński, Dyrektor TVS.

W bibliotece „TVS na życzenie” w telewizji JAMBOX znajdują się programy produkcji TVS takie jak:  A nom się to podobo, Kuchnia po Śląsku, Lista Śląskich Szlagierów, Muzyczny Relax, VIPO, S2 Śląsk oraz Szlagrowe życie. Biblioteka „TVS na życzenie” jest na bieżąco uzupełniana o nowe odcinki programów.

– Mamy tutaj do czynienia z bardzo innowacyjnym projektem, który całkowicie zmienia podejście do tematu VOD, a tym samym wyznacza nowe trendy. Cieszę się, że mogłem  wziąć udział w realizacji tego projektu – mówi Paweł Tutka, new media visionary z 4vod.tv

Czym jest VOD?

Wideo na życzenie (skrót VoD; ang. Video On Demand – wideo na żądanie), usługa zezwalająca na oglądanie nadawanego materiału filmowego w wybranym przez kogoś czasie, późniejszym niż czas emisji. Nadawana (także „na żywo”) audycja może być dzięki temu przesunięta w odbiorze dla pojedynczego widza.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wideo_na_Życzenie

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu