Otard na meczu Polska-Europa w Lisiej Polanie

Marka koniaku Otard rozpoczęła sezon golfowy 2009. Pierwszym tegorocznym turniejem, w który zaangażowała się marka, był mecz Polska-Europa w Lisiej Polanie.

uczestnicyNa polu golfowym, 7 czerwca 2009 roku, Lisia Polana w Pomiechówku koło Warszawy odbył się mecz Polska-Europa. Impreza od lat cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku golfistów. Jednodniowe rozgrywki pomiędzy drużynami  Europy i Polski odbyły się w tym roku po raz dziewiąty. Drużynie Europejskiej przewodził Tapani Sura, kapitanem Polaków był Roman Fedorczuk. W turnieju wzięli udział członkowie zarządu oraz prezesi firm polskich i międzynarodowych. Rozgrywkom towarzyszyła degustacja ekskluzywnego francuskiego koniaku Otard. Po turnieju odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Najlepsi gracze obu drużyn zostali nagrodzeni butelką koniaku Otard.

Partnerstwo marki Otard i golfa sięga 2006 roku. Marka Otard towarzyszyła wielu prestiżowym turniejom, współorganizowała także uroczyste gale dla golfistów. Podczas tych wydarzeń zaproszeni goście mieli okazję poznać unikalny smak  i aromat luksusowego koniaku Otard. Na wybranych turniejach marka była również fundatorem nagród dla zwycięzców rozgrywek.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu