Nowy CEO Isobar – Mark Cranmer

Mark Cranmer od maja br. objął funkcję Chief Executive Officer w Isobar –  największej na świecie sieci interaktywnej komunikacji full service, której częścią jest również agencja komunikacji i marketingu zintegrowanego Hypermedia.

mark-cranmer-2Mark Cranmer zastąpił na tym stanowisku Nigela Morrisa, który przez ostatnich sześć lat piastował funkcję Chief Executive Oficer w Grupie Isobar. Mark Cranmer, zapowiedział, że zamierza kontynuować dzieło Nigela Morrisa, poprzez dokładne wsłuchiwanie się w oczekiwania zespołu, bo to właśnie on uczynił Isobar, tym, czy jest teraz –potężną i prężną organizacją komunikacji interaktywnej.

Mark Cranmer posiada przeszło 30 letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu pracą w agencjach reklamowych, a także w domach mediowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w takich agencjach jak: Bates, JWT, Leo Burnett, czy Howard Spink. Był również współzałożycielem kreatywnej agencji z obszaru Digital o nazwie Dare. Do 2006 roku pełnił funkcję CEO w Starcom Mediavest EMEA oraz Board Directora w Publicis Groupe Media. W latach 2006-2007 piastował stanowisko CEO w firmie Research International. Do maja br. był prezesem w firmie Online Measurement.

Mark Cranmer będzie ściśle współpracował z Nigelem Morrisem, który od maja piastuje stanowisko Chief Executive Officer w Aegis Media w Ameryce Północnej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu