Kolejna edycja konkursu „TEQUILA\dla najlepszych” rozstrzygnięta

Siedem osób odbędzie miesięczne, płatne staże w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska. Zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu „TEQUILA\ dla najlepszych” ujęli jury kreatywnością oraz spójnością i logiką przygotowanych projektów. Dla każdego z nich staż w TEQUILA\Polska to szansa na rozpoczęcie wielkiej kariery w branży reklamowej.

W tegorocznej, szóstej już edycji „TEQUILA dla najlepszych” udział wzięli studenci i absolwenci wyższych uczelni z całej Polski. Konkurs podzielony był na dwa etapy. W pierwszym, zadaniem uczestników było rozwiązanie fikcyjnego case study i przesłanie projektów do agencji TEQUILA\Polska. Następnie jury konkursu wyłoniło finałową dwudziestkę, która została zaproszona do osobistej prezentacji swoich prac.

„Studenci zachwycili nas swoim nieszablonowym podejściem do zadań. Kreatywność rozwiązań, oryginalny (czasami wręcz profesjonalny) sposób prezentacji, a także spójność i logika przygotowanych rozwiązań, to największe atuty prac finałowej dwudziestki. Pomimo wysokiego poziomu, Jury było wyjątkowo jednomyślne wyłaniając zwycięzców. To NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH i będzie nam miło z nimi pracować”- mówi Izabela Sadowska, Marketing Manager TEQUILA\Polska

Oceniając zgłoszone prace konkursowe, jury brało pod uwagę m.in. kompleksowość przygotowanych rozwiązań, umiejętność argumentowania własnych pomysłów, posługiwania się słowem, realne możliwości przeprowadzenia kampanii, kreatywność oraz oryginalność formy przekazu. Ostatecznie wybrano 7 zwycięzców, którzy odbędą miesięczną praktykę w działach strategii, kreacji i obsługi klienta w poznańskim lub warszawskim biurze agencji. Doświadczenie z poprzednich lat pokazuje, że po odbyciu stażu, wielu z nich będzie miało szansę zostać w agencji na stałe.

Tegoroczni zwycięzcy to:

  • Ewa Borowiec  Staż w dziale kreacji, Warszawa
  • Monika Żurek   Staż w dziale obsługi klienta, Warszawa
  • Tomasz Kroczak  Staż w dziale obsługi klienta, Warszawa
  • Marcelina Majewska Staż w dziale kreacji, Poznań
  • Monika Jastrzębska Staż w dziale strategii, Poznań
  • Paweł Więckowski Staż w dziale strategii, Poznań
  • Łukasz Hasenbeck  Staż w dziale obsługi klienta, Poznań

Konkurs stażowy „TEQUILA\ dla najlepszych” jest adresowany do studentów 3, 4 i 5 roku uczelni ekonomicznych, artystycznych i humanistycznych oraz absolwentów z poprzedniego roku. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie problemu z dziedziny zintegrowanego marketingu. Nagrodami dla zwycięzców są płatne staże w agencji TEQUILA\Polska, które  dla wielu uczestników poprzednich edycji, stały się początkiem kariery w branży reklamowej.

Informacje o tegorocznym konkursie pojawiły się w formie plakatów i ulotek na poznańskich oraz warszawskich uczelniach. Wszelkie dodatkowe informacje można było uzyskać na dedykowanej konkursowi stronie internetowej www.tequiladlanajlepszych.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: magazyn Brief, SMB, portal Mediarun, portal BrandEnergizing.com oraz Radio Afera.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu