Przejdź do treści

Informacje o portalu ManagerPoint.pl

Portal ManagerPoint.pl skierowany jest do polskich managerów. Serwis poświęcono wyłącznie tematom związanym z zarządzaniem, gospodarką, marketingiem, HR. To również wirtualna platforma rekrutacyjna prezentująca ogłoszenia o pracę dla wyższej kadry zarządzającej.

Celem portalu jest integracja społeczności managerskiej, stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z zarządzaniem oraz rozwojem osobistym oraz pomoc w zakresie budowania eksperckiego wizerunku.

Pilotażowa, jak na razie, wersja portalu to pierwszy w Polsce multiblog adresowany wyłącznie do społeczności managerskiej. Już teraz skupia kilkunastu aktywnych autorów, zarówno z Polski jak i zagranicy. By managerowie mogli być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacyjnymi metodami zarządzania, na portalu publikowane są skróty ciekawych artykułów z rynku.

ManagerPoint.pl ma być źródłem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Każdy manager ma możliwość dzielenia się swoimi refleksjami i doświadczeniami, jak również poznania innych punktów widzenia oraz sposobów radzenia sobie z wyzwaniami czyhającymi w pracy. To przestrzeń do dyskusji, wymiany poglądów i przede wszystkim porad i wskazówek z „pierwszej ręki”.

ManagerPoint.pl to również platforma rekrutacyjna. Serwis umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń. Jedynym warunkiem jest to, iż muszą być one skierowane do kadry zarządzającej. W dziale Vademecum Managera znaleźć można m.in.: artykuły tematyczne, słownik stanowisk z opisami zakresu wymagań i odpowiedzialności oraz przygotowane przez ekspertów odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne.

Partnerem strategicznymi portalu jest Inwenta – firma doradztwa personalnego oraz agencja interaktywna Web Search Factory Polska.

www.ManagerPoint.pl