EuroPrawo, czyli leasing EFL dla prawników

Europejski Fundusz Leasingowy przygotował specjalną ofertę leasingu dla prawników. Adwokaci, radcowie prawni, notariusze oraz komornicy, a także doradcy podatkowi i osoby zajmujące się prowadzeniem ksiąg rachunkowych mają możliwość sfinansowania leasingiem swoich inwestycji na bardzo korzystnych zasadach.

Najważniejsze elementy oferty to korzystne warunki leasingu samochodów, sprzętu IT, pełnego wyposażenia biura czy kancelarii, a także uproszczone zasady zawierania umów. EFL akceptuje niską wpłatę własną – dla stałych klientów już od 0% w przypadku leasingu samochodów osobowych i sprzętu IT, a dla nowych klientów już od 10%. Firma proponuje atrakcyjny okres spłaty rat – do 24 dla sprzętu IT lub do 60 miesięcy dla pozostałego sprzętu. Ponadto EFL oferuje pakiety ubezpieczeniowe i zalicza koszty ubezpieczenia na poczet wpłaty własnej w przypadku samochodów osobowych lub dolicza je do czynszów leasingowych w przypadku wszystkich sprzętów. Zaletą oferty jest również minimum formalności oraz uproszczone zasady zawierania umów, które można podpisać zarówno w siedzibie klienta, jak i w przedstawicielstwie EFL.

Zdecydowaliśmy się na opracowanie tej oferty, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę w pracy prawnika odgrywa nowoczesne zaplecze sprzętowe. Wiemy również,  jak ważny w obliczu trudnej sytuacji gospodarczej jest korzystny wybór finansowania inwestycji. Właśnie dlatego proponujemy specjalne warunki leasingu – mówi Marek Dziok, Dyrektor Departamentu Marketingu Strategicznego EFL SA.

Podstawową zaletą leasingu jest zwiększenie płynności finansowej firmy. Zwolniona dzięki leasingowi część kapitału obrotowego wpływa na optymalizację kosztów, ponieważ można przeznaczyć ją na inne cele. Dla kancelarii czy biur prawnych, które swoje wyposażenie muszą utrzymywać na najwyższym poziomie, leasing jest więc bardzo atrakcyjną i korzystną formą finansowania inwestycji, zwłaszcza w sytuacji spowolnienia gospodarczego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu