Euroautobus, czyli 5 lat z Europą

Euroautobus to najnowsza realizacja Agencji Show Service Events Marketing dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Akcja promocyjna odbędzie się w kilkunastu wielkopolskich miastach i potrwa do końca sierpnia.

Cel akcji  związany jest  z obchodami 5 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.  W ramach prowadzonych działań przygotowano specjalny pojazd „Euroautobus”, w którym mieszkańcy Wielkopolski  mogą zapoznać się z multimedialnymi prezentacjami podsumowującymi pięć lat Polski w Unii Europejskiej, skorzystać z Internetu oraz na specjalnie przygotowanym stoisku otrzymać materiały informacyjne dotyczące funduszy. Dodatkowo z okazji rocznicy przewidziano moc atrakcji dla najmłodszych obywateli zjednoczonej Europy i mnóstwo pamiątkowych gadżetów. Euroautobus to sympatyczny pomysł agencji Show Service Events Marketing, aby przedstawić fakty związane z członkostwem w UE zarówno w poważnie jak i w przyjaznej, wesołej atmosferze.

Euroautobus będzie jeździł po Wielkopolsce przez całe wakacje. Kolejno odwiedzi: Poznań, Wągrowiec, Gniezno, Jarocin, Konin, Brzeziny, Koło, Międzychód, Włoszakowice, Ostrzeszów, Nowy Tomyśl i Piłę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu