Dziewczyny lubią fajne końcówki – REAKTYWACJA

2BE.PL  – firma świadcząca usługi z zakresu rejestracji domen – wznawia kampanię promocyjną „Dziewczyny lubią fajne końcówki” ze zdwojoną siłą.

„W związku z dużym zainteresowaniem akcją, której motywem przewodnim było prowokacyjne stwierdzenie – „dziewczyny lubią fajne końcówki”, zdecydowaliśmy się na jej reaktywację. Nasza oferta, oprócz atrakcyjnych cen rejestracji i odnowienia domen, została dodatkowo wzbogacona o darmowe, w pełni funkcjonalne konto hostingowe .” – mówi Katarzyna Gruszecka z 2BE.PL (http://2be.pl).

Od 9 czerwca 2009r, każda osoba, która zarejestruje dowolną domenę w 2BE.PL (http://2be.pl). otrzyma konto hostingowe gratis. Autorski program do samodzielnej  obsługi konta,  powiadomienia SMS i Gadu-Gadu, nieograniczona liczba aliasów, zabezpieczenia antyspamowe, antywirusowe oraz firewall to tylko niektóre z funkcjonalności dostępne po aktywacji planu hostingowego. Konto hostingowe pozbawione jest reklam, a jego parametry w zupełności wystarczają na uruchomienie serwisu www, dzięki czemu każdy będzie mógł zaistnieć w sieci. To idealna oferta dla osób, które myślą o własnej stronie internetowej, a do tej pory bały się wysokich opłat z tym związanych.

„Warto wspomnieć, że tym razem promocją zostały objęte wszystkie domeny dostępne w ofercie 2BE.PL” – mówi Katarzyna Gruszecka

Promocja „Dziewczyny lubią fajne końcówki – REAKTYWACJA” potrwa do odwołania. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://2be.pl/aktualne_promocje.html.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu