Belvedere IX – elektryzująca noc w kolorze różu

W czwartek, 4 czerwca b.r. w jednym z najbardziej prestiżowych punktów na imprezowej mapie stolicy – klubie The Eve, odbyła się wyjątkowo gorąca impreza, podczas której raz pierwszy zaprezentowano innowacyjną i luksusową wódkę Belvedere IX.

belvedere-stock_09Późną nocą w klubie The Eve miała miejsce inauguracja wyjątkowego produktu, który ucieleśnia kreatywną i seksowną energię nocy – Belvedere IX. Ten ekskluzywny trunek, który będzie dystrybuowany jedynie w najbardziej prestiżowych klubach, hucznie i z wielkim entuzjazmem powitało ściśle wyselekcjonowane grono gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele świata mody, sztuki oraz warszawskiej sceny artystycznej, m.in. Aneta Kręglicka, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Mikołaj Komar, Robert Serek, Marek Włodarczyk, Irek Bieleninik. Imprezę uświetnił energetyczny występ grającego na elektrycznych skrzypcach Filipa Siejki, a za konsoletą królował DJ Dudekk. Gościem honorowym tego wieczoru był wszechobecny Mr. IX, główny bohater designu butelki Belvedere IX. Tej nocy dominującymi kolorami były barwy Belvedere IX – czerń oraz elektryzujący róż. Ten wieczór na długo zostanie zapamiętany przez największych warszawskich imprezowiczów.

„Jeszcze przed oficjalną premierą zrobiło się głośno o nowym, energetycznym produkcie na rynku luksusowej wódki – Belvedere IX. Marka jest stworzona specjalnie z myślą o uczestnikach nocnego życia, którzy wyzwalają swoją naturę podczas nocnej zabawy. Belvedere IX został bardzo dobrze przyjęty i wierzę, że będzie nieodłącznym towarzyszem dobrej zabawy” – mówi Adrianna Wisińska, Brand Manager Moët Hennessy Polska.

Najnowsza odmiana marki Belvedere na nowo definiuje pojęcie luksusu i kreuje nowy image marki, przywodzący na myśl atmosferę nocnych żądzy w czasie zabawy. Niebanalny design, który towarzyszy Belvedere IX powstał dzięki współpracy z Andre Saraiva, awangardowym przedstawicielem nurtu graficiarskiego znanego z rysunków postaci, które mają „X” jako oczy. Jednak nowy styl wódki to nie tylko design, ale i niepowtarzalny smak, który oddaje kreatywny i awangardowy wielkomiejski styl oraz emocje nocnego szaleństwa. Belvedere IX składa się z 9 zniewalających składników, ucieleśniających atmosferę nocnych rządzy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu