Wspólna promocja Euronetu, Tak Tak, Heyah i Plusa na stacjach Statoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont pre-paid na stacjach paliw Statoil. Zakup zasileń elektronicznych Tak Tak, Heyah oraz Plus poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, premiowany będzie dodatkowymi punktami w programie Premium Club. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca br.

Dzięki współpracy firmy Euronet z siecią stacji Statoil oraz wiodącymi operatorami telefonii komórkowej – klienci stacji zyskali możliwość zdobywania dodatkowych punktów w programie Premium Club, którego partnerem jest m.in. Statoil Poland. To już druga wspólna akcja promocyjna, dzięki której wszyscy odwiedzający stację mogą gromadzić punkty – wymieniane następnie na nagrody – w nowy sposób, czyli kupując doładowania kont pre-paid poprzez terminal Euronetu w kasie stacji.

Promocja obejmuje telekarty elektroniczne Tak Tak o nominale 50 zł, 100 zł i 150 zł oraz doładowania Heyah za 30 zł i 50 zł. Dodatkowe punkty Premium Club można również otrzymać przy okazji zakupu doładowań elektronicznych Plus o nominałach: 50 zł, 60 zł, 80 zł, 100 zł oraz 150 zł. Zarówno w przypadku zakupu doładowań elektronicznych Plus, jak i Tak Tak oraz Heyah – liczba punktów Premium Club otrzymanych za zakup zasileń jest równa nominałowi doładowania.

„Stacja paliw to miejsce, gdzie klienci coraz chętniej korzystają z usług dodatkowych. Z naszych obserwacji wynika, że wyraźnie rośnie również popularność zakupu zasileń kont pre-paid na stacjach. Dlatego zdecydowaliśmy się już po raz kolejny połączyć wspólną akcję promocyjną z udziałem klientów w wielopartnerskim programie Premium Club. Dzięki temu wizyta na stacjach Statoil i zakup doładowania poprzez terminal Euronetu stworzy klientom okazję do otrzymania dodatkowych punktów, a tym samym zdobycia atrakcyjnych nagród” – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu