Trzymanie opisu GaduAir się opłaca

Już w tą niedzielę, 7 czerwca rusza niecodzienny konkurs opisowy zorganizowany przez nową telefonię komórkową GaduAir. Internauci aż do środy, co godzinę będą mogli wygrać telefon, a co 10 minut starter GaduAir.

Konkurs opisowy będzie promował nową telefonię komórkową GaduAir, której oferta weszła na rynek kilkanaście dni temu. Formuła konkursu jest bardzo prosta. Wystarczy na swoim numerze komunikatora Gadu-Gadu ustawić opis o treści: „To Ja dziś wygram telefon w GaduAir, www.gaduair.pl/konkurs” i ….trzymać go jak najdłużej.

Wśród osób, które będą miały ustawiony opis konkursowy, losowane będą codziennie nagrody. Zabawa z wartościowymi nagrodami potrwa od niedzieli – (7 czerwca) do środy (10 czerwca) włącznie, w godzinach od 9 do 22. Przez te dni rozlosowanych zostanie kilkadziesiąt telefonów Nokia 7100 Supernova i prawie 400 starterów GaduAir. Wylosowane w konkursie osoby dostaną spersonalizowany link do formularza konkursowego. Po wypełnieniu danych teleadresowych, pozostanie już tylko czekać na nagrodę.

Start konkursu: niedziela, 7 czerwca, godzina 9 rano.

Szczegóły i regulamin konkursu: http://www.gaduair.pl/konkurs

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu