Prawie 300 użytkowników Impuls 5 w Vinsar Sp. z o.o.

Trwa wdrożenie systemu Impuls 5 w firmie Vinsar – jednym z największych w Polsce dystrybutorów systemów grzewczych, instalacyjnych oraz kompleksowego wyposażenia łazienek. Prawie 300 użytkowników w rozproszonej strukturze ponad 20 placówek handlowych pracować będzie w zintegrowanym systemie informatycznym.

Prowadzona właśnie analiza przedwdrożeniowa określi specyfikę wdrożenia funkcjonalności finansowo-księgowej, kadrowo-płacowej, środków trwałych, gospodarki materiałowej, dystrybucji czy transportu. Zarządzanie relacjami z klientami wesprze rozwiązanie CRM, a maksymalne ograniczenie obiegu tradycyjnych dokumentów zapewni funkcjonalność Zarządzanie Obiegiem Dokumentów.

Plany tworzone w firmie będą po wdrożeniu systemu poddawane analizie w ramach funkcjonalności Budżetowanie, ułatwi to tworzenie optymalnej dla przedsiębiorstwa wersji budżetu. Wdrożenie modułu B2B usprawni komunikację w relacjach z kluczowymi klientami.

– Miniony rok upłynął pod znakiem wzmacniania naszej sieci sprzedaży, zgodnie z planami stopniowego obejmowania marką całego obszaru Polski – mówi Dariusz Wilczewski, Prezes Zarządu Vinsar Sp. z o.o. – Już teraz osiągnęliśmy skalę działalności, która wymusza stosowanie rozwiązań informatycznych obejmujących kolejne obszary funkcjonowania firmy. Dlatego zdecydowaliśmy się na kompleksowy system, gdzie wszelkie informacje opracowywane są w zintegrowanym środowisku. To dla nas także szansa na optymalizację wielu procesów w okresie słabszej koniunktury gospodarczej – dodaje Dariusz Wilczewski.

Vinsar Sp. z o.o. jest jednorodnym kapitałowo, polskim przedsiębiorstwem, obejmującym zasięgiem swojego działania obszar zachodniej Polski, od Pomorza, przez Wielkopolskę po województwo śląskie i małopolskie (z nowymi jednostkami w Gdańsku, Krakowie i Mysłowicach). Priorytetem firmy jest dynamiczny rozwój sieci jednostek handlowych funkcjonujących pod wspólną marką VINSAR i pogłębianie współpracy z firmami wykonawczymi i instalatorskimi.

W ofercie firmy znajdują się rozwiązania techniki grzewczej, systemy instalacyjne, kompletne wyposażenie łazienek, w tym płytki ceramiczne kilkunastu czołowych producentów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu