Przejdź do treści

Jeronimo Martins Dystrybucja firma najbardziej przyjazna studentom

Jeronimo Martins Dystrybucja, właściciel sklepów Biedronka, została uznana za firmę najbardziej przyjazną studentom -otrzymując tytuł STUDENCKIEGO PRACODAWCY ROKU – ogłosił organizator konkursu Studencki Produkt Roku 2009.

Odbywający się po raz dziewiąty konkurs organizowany jest przez magazyn „Dlaczego” oraz portal internetowy korba.pl. W tegorocznej edycji konkursu operator sieci Biedronka znalazł się w gronie takich laureatów jak firma ACCENTURE, DANONE, McDONALD’S czy UNILEVER.

Sieć JMD od wielu lat realizuje program Management Trainee skierowany do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów wyższych uczelni. Idea tego programu narodziła się w Portugalii i z sukcesem została wpisana w coroczny kalendarz organizacyjny JMD w Polsce.

Program Management Trainee stworzony został z myślą o absolwentach, przed którymi firma otwiera drzwi do świata biznesu. Uczestnicy Management Trainee przechodzą odpowiednie szkolenie, poznają know-how i stopniowo angażowani są w projekty prowadzone w strukturach całej firmy. W bieżącym roku już po raz czternasty JMD zaproponowało absolwentom i studentom wzięcie udziału w Programie.

Po zakwalifikowaniu się do Programu jego uczestnicy zostają zatrudnieni w JMD na bardzo korzystnych warunkach (m.in. umowa na czas nieokreślony, konkurencyjne wynagrodzenie, opieka medyczna oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego). Na kolejnych etapach stażu, wymagających wyjazdu poza miejsce zamieszkania, uczestnicy Programu mają zapewnione dogodne warunki zakwaterowania oraz zwrot kosztów przejazdu.