Headz Marketing Partner powiększa swój zespół

Firma Headz Marketing Partner swój sukces zawdzięcza profesjonalistom, którzy zasilają grono jej pracowników. Dzięki starannie prowadzonej rekrutacji w zespole znajdują się ludzie z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W szeregach firmy pojawiła się kolejna nowa osoba.

Dział Sprzedaży Headz Marketing Partner ma nowego Kierownika. Stanowisko to objęła Agata Maj – Olszewska. Przygodę z outdoorem rozpoczęła blisko 10 lat temu. Jednak wciąż posiada ten sam zapał i entuzjazm do pracy. Zanim podjęła pracę w Headz Marketing Partner praktykę zawodową zdobywała w AMS S.A. Oprócz bogatego doświadczenia Agata posiada odpowiednie kwalifikacje do pracy na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży. Ukończyła studia licencjackie z Zarządzania i Marketingu oraz studia magisterskie z Informatycznych Systemów Zarządzania. Cały swój wolny czas po pracy poświęca na swoje największe hobby – wychowywanie 10 miesięcznego dziecka.

Firma Headz Marketing Partner specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kampanii outdoorowych. Na rynku reklamy jest postrzegana jako specjalista od dostarczania gotowych rozwiązań z dziedziny outdooru oraz tworzenia unikalnych sieci reklamowych. Oferuje swoim klientom m.in. sieci całoroczne podzielone na Sieć Exclusive, Sieć Top Cities i Sieć Porty Lotnicze oraz sieci sezonowe takie jak Sieć Lato, Sieć Zima i Sieci Dedykowane. Zrealizowała kampanie dla wielu klientów m.in. z branży motoryzacyjnej, paliwowej, finansowej. Więcej informacji na temat zakresu działalności firmy będzie można znaleźć na stronie www.headz.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu