Frywolna.pl Kobieta kobiecość sieci

FRYWOLNA… wcale nie znaczy rozwiązła, ani tym bardziej nic gorszego! Frywolna to kobieta niezależna, z poczuciem humoru, posiadająca duży dystans do siebie i otaczającego ja świata. Potrafi i chce korzystać życia, łapie każdą okazje, aby to czynić. Poważna tylko wtedy, gdy jest to niezbędne.

Redaktorzy portalu dokładają wszelkich starań by każda z Pań miała jak najświeższe informacje z zakresu świata mody, urody i świata rozrywki. W działach poświęconych stylowi i newsach piszemy o tym, co ponadczasowe, eleganckie i oryginalne. Czyli o światowych trendach mody, stylu, a także o gadżetach, z którymi nie potrafią się rozstać Kobiety. Piszemy również o nowościach w show-biznesie, na ekranach kinowych i w muzyce zarówno polskiej jak i światowej. Przedstawiamy sylwetki znanych osobowości. Zapewniamy sto procent humoru i rozrywki by zaspokoić gusta każdej z Pań.

Włącz się do akcji „Strona przyjazna kobiecie”

Jest to program wyróżniania stron WWW i sklepów internetowych, które są szczególnie przydatne Kobietom. Program prowadzony jest wspólnie przez portale Frywolna.pl oraz Sklepy-OnLine.pl.

Zdobądź „kartę ICE”

Jest to akcja polegająca na rozdawaniu kart ICE prowadzona wraz ze stowarzyszeniem Kwiatkobiecosci.pl. Na pewno warto, byś zawsze nosiła w portfelu wypełnioną kartę I.C.E. Wpisujesz na niej swoją grupę krwi oraz imię, nazwisko i numer telefonu najbliższej ci osoby, do której można zadzwonić, jeśli ulegniesz jakiemuś wypadkowi. W jaki sposób zdobyć taką kartę? Wystarczy zgłosić się do Stowarzyszenia kwiatkobiecosci.pl lub zrobić zakupy sklepie internetowym swiatbielizny.pl Można też przesłać zaadresowaną kopertę wraz ze znaczkiem i informacją wtedy każdy chętny otrzyma taką kartę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu