E! Entertainment w Okienku UPC

Od dziś abonenci wszystkich pakietów analogowych usługi telewizyjnej UPC mogą dzięki ogólnodostępnemu Okienku UPC oglądać rozrywkowy kanał E! Entertainment. Jest on skierowany do wszystkich miłośników szeroko pojętej rozrywki – filmów, muzyki, mody i show-biznesu. Na co dzień dostępny jest tylko w pakiecie Max Telewizji Cyfrowej UPC. Przez najbliższy tydzień będą mogli zapoznać się z nim klienci UPC mieszkający w zasięgu usługi telewizji cyfrowej.

E! Entertainment to najprostsza droga do ‘Fabryki Marzeń’ – Hollywood. Kanał emituje programy o życiu znanych gwiazd, ekskluzywne wywiady, codzienne wiadomości z branży rozrywkowej, relacje z planów filmowych, studiów nagraniowych i najbardziej prestiżowych imprez świata show-biznesu i mody. W ofercie programowej E! Entertainment odnaleźć można wiele atrakcyjnych programów a wśród nich m.in. E! Prawdziwe historie z Hollywood, E! Raport specjalny czy codzienne E! Wiadomości prezentujące najświeższe doniesienia z Hollywood, zapowiedzi premier filmowych i muzycznych, relacje z tras koncertowych, komentarze i plotki. E! Entertainment – oprócz swoich stałych propozycji programowych – nadaje również transmisje z najbardziej prestiżowych imprez w branży rozrywkowej, m.in. gali wręczania Oscarów, Złotych Globów, nagród Emmy, Grammy czy olśniewającego rozmachem festiwalu w Cannes.

W Telewizji Cyfrowej UPC kanał E! Entertainment nadaje swoje programy przez całą dobę. Są one dostępne w dwóch wersjach językowych: po polsku oraz w wersji oryginalnej – anglojęzycznej. Od dziś, dzięki Okienku UPC z ofertą kanału E! Entertainment mogą zapoznać się klienci usługi telewizyjnej UPC korzystający ze wszystkich pakietów analogowych w aglomeracji warszawskiej i katowickiej, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie i Kielcach.

W Okienku UPC emitowane są najbardziej atrakcyjne propozycje programowe dostępne w sieci UPC. Dzięki temu wszyscy klienci korzystający z oferty analogowej mogą zapoznawać się z propozycjami programowymi dostępnymi w usłudze telewizji cyfrowej UPC. Okienko UPC cieszy się dużą popularnością wśród abonentów telewizji analogowej. Do tej pory mogli oni za jego pośrednictwem zapoznać się m. in. z takimi kanałami jak: Cartoon Network, Boomerang, Da Vinci Learning, Baby First TV, JimJam, Nickelodeon, Universal Channel, BBC Knowledge, AXN SciFi, czy FOXlife.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu