Burger King apeluje do ludzi show-biznesu – pogódźcie się

Burger King, w Dniu Najlepszych Przyjaciół, wysyła apel do ludzi show-biznesu: schowajcie wszelkie urazy i pretensje, i okażcie sobie więcej życzliwości i wyrozumiałości.

List otwarty do całego środowiska show-biznesu został opublikowany na stronie internetowej www.burgerking.com.pl. Burger King swój apel skierował w szczególności do gwiazd, ponieważ one – jako osoby najczęściej (obok polityków) pojawiające się w mediach – stanowią dla wielu wzór do naśladowania. Burger King, jako przykład takiej przyjaźni stawia dwa dziennikarskie duety: Dorotę Wellman i Marcina Prokopa oraz Michała Figurskiego i Kubę Wojewódzkiego. Jednocześnie wręcza im certyfikaty Burger King Hall Of Fame oraz kupony upoważniające do nieograniczonego korzystania z oferty restauracji Burger King.

„W tym wyjątkowym dniu zachęcamy wszystkie gwiazdy, artystów oraz osoby znane szerokiej publiczności z telewizji i takich serwisów internetowych, jak Pudelek, by dzisiaj, w Dniu Najlepszych Przyjaciół, zamiast złości, okazali sobie życzliwość i wyrozumiałość – komentuje inicjatywę Robert Lis, Brand Manager marki Burger King. – Myślimy, że dzięki temu świat stanie się trochę przyjemniejszy.”

Jednocześnie wszystkich ludzi show-biznesu, którzy mają odwagę zawrzeć pokój ze swoimi adwersarzami, Burger King zaprasza do członkostwa w Burger King Hall of Fame. Członkostwo w Burger King Hall of Fame uprawnia nie tylko do nieograniczonego korzystania z oferty Burger King, ale również pomoc Burger King w przeprowadzeniu „rozejmu” między gwiazdami.

„Hall of Fame Burger King to miejsce, w którym chcemy uhonorować tych ludzi, którzy pokazują innym, że odważne zachowanie zgodne z własnymi pragnieniami, a wbrew utartym schematom lub oczekiwaniom otoczenia, nadaje życiu smak – tłumaczy Robert Lis.

Burger King to światowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca  burgery grillowane na ogniu. Flagowy produkt Burger Kinga – burger Whopper – powstał 51 lat temu i każdy klient może go zamówić według swoich upodobań, zgodnie z filozofią „Have it your way”.  Pierwsza restauracja Burger King została otwarta w 1953 r. w Miami, na Florydzie. Sieć obejmuje ponad 11.600 restauracji w ponad 73 krajach na całym świecie. W Polsce marka Burger King należy do koncernu AmRest i posiada 13 restauracji, które zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Opolu, Słupsku, Koszalinie, Poznaniu, Legnicy, Krakowie i Lubinie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.burgerking.com.pl/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu