ATOM autorem nowej strony Emapa.pl

Emapa, Producent rozwiązań informatycznych dla biznesu opartych o mapy cyfrowe, proponuje swoim użytkownikom nową odsłonę strony internetowej. Wykonawcą projektu jest agencja interaktywna ATOM, która dołożyła wszelkich starań, by projekt był nowoczesny i w pełni odzwierciedlał charakter firmy.

Nowy serwis internetowy to nie tylko atrakcyjniejsza, przemawiająca do wyobraźni grafika, ale również świeża i znacząco rozbudowana warstwa treściowa  oraz nowe funkcjonalności i zasady działania. Precyzyjnie posegregowane informacje na temat produktów znacząco ułatwiają dotarcie do poszukiwanych odpowiedzi na różnorodne pytania. Dodatkowym atutem są specjalnie zaprojektowane prezentacje multimedialne, które umożliwiają zapoznanie się z możliwościami i zaletami oferty. Udostępniono także obszerną listę referencyjną oraz zestawienie korzyści biznesowych gwarantowanych przez każdy z oferowanych produktów, przy jednoczesnym zaprezentowaniu przykładów ich zastosowania.

Jak podkreśla Prezes Zarządu Spółki Emapa – dr Adam Chuderski – „obecna strona WWW zdecydowanie lepiej odzwierciedla wizerunek Emapy i aktualne priorytety biznesowe firmy. Czytelniej przedstawia nieustannie poszerzaną ofertę produktową i korzyści wynikające z zastosowania naszych rozwiązań. Może też stanowić inspirację w zakresie autorskiego wykorzystania naszych produktów”.

Zmiana witryny internetowej jest wynikiem długookresowego planu rozwoju Spółki Emapa, a jednocześnie zapowiedzią rozszerzenia jej oferty produktowej, która będzie miała miejsce w najbliższych miesiącach. Obecnie trwają prace nad wdrożeniem modułu e-commerce, która ma być dominującym elementem w serwisie.

Emapa to lider na polskim rynku geoinfomatycznym. Technologia firmy została wdrożona między innymi w lokalizatorze DoCelu.pl wykorzystywanym przez Wirtualną Polskę.

www.emapa.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu