„Pasja i Profit” Mistrza Fotografii – Rocco Ancora już w Polsce

Spotkanie przeznaczone jest dla profesjonalnych fotografów, którzy dążą do jeszcze wyższego poziomu zaawansowania w rzemiośle, którym się trudnią oraz dla tych którzy chcą osiągnąć pełny profesjonalizm i jednocześnie największy zysk.

Jak osiągnąć satysfakcję, tworzyć zdjęcia mogące zdobywać prestiżowe nagrody, i jak w tym samym czasie maksymalizować swoje zyski? Rocco Ancora podzieli się swymi przetestowanymi technikami udoskonalając obecne studio uczestników Seminarium w jeszcze lepiej prosperującą, kreatywną siłę fotografii.

Program Seminarium obejmuje m.in.: dyskusję z Rocco o filozofii jego fotografii w jaki sposób formułować pełne doświadczenie Klienta), doskonalenie warsztatu słuchania Klientów podczas procesu wywiadu, naukę formułowania oczekiwań w procesie przed – sprzedaży. Rocco pokaże jak stworzyć ‘WOW FACTOR – niesamowity współczynnik’ w swoich zdjęciach dzięki odpowiednim technikom oświetlenia, a w trakcie sesji praktycznej z modelką pokaże jak osiągnąć najlepszy rezultat z wewnętrznej i zewnętrznej sesji.. Poprowadzi również uczestników od aparatu do albumu, przez swój skuteczny system obrabiania zdjęć, demonstrując jak można osiągnąć świetne rezultaty przy minimalnym poświęceniu czasu.

„Dla mnie, dobre zdjęcie musi być pełne emocji, nastroju i atmosfery. W poprawnym robieniu nadzwyczajnych zdjęć ślubnych nie chodzi tu o mnie albo o jakieś nagrody, chodzi tu głównie o tych, których fotografuje – o moich Klientów. Ja bardzo lubię ludzi i jestem szczerze zainteresowany kim oni są i jak mogę im pomóc. Kiedy wykonuję sesje ślubne, szukam momentów poruszających i przejmujących, przeważnie są to te same momenty, które poruszają moich Klientów. My wszyscy jesteśmy zbudowani z życiowych doświadczeń i przez świadomość ich przeżycia mile wspominamy te chwile. Związanie się z innymi ludźmi jest łatwe tylko wtedy kiedy oni czują się dobrze wokół Ciebie”- podsumowuje aspekty swojej pracy Rocco.

Zdjęcia Rocca są klasyczne i romantyczne, wykwintnie napełnione wyróżniającym i sugestywnym oświetleniem i składem, są podobne do stylu cudownie wykonanych filmów z czasów lat 1940 i 50. Są napełnione nastrojem, który Rocco zawsze chce osiągnąć wykonując swoje zdjęcia.

Rocco Ancora został nagrodzony prestiżową nagrodą Australijskiego Instytutu Profesjonalnej Fotografii (AIPP) ‘ślubny fotograf roku’ trzy razy w ciągu czterech lat, w 2004, 2006 i 2007. Jest też często uwzględniany na liście wysoko nagrodzonych przez „Wedding and Portrait Photographers International” (WPPI). Dodatkowo w 2007 roku dostał nagrodę ‘Ilford Trophy’ za najwyżej ocenione czarno – białe ujęcie w Australii.

Kiedy i gdzie?

Seminarium odbędzie się w Warszawie, w Pałacu Prymasowskim, 16go Czerwca, 2009 roku.

Adres ul. Senatorska 13/15, Warszawa

Koszt, oraz sposób rejestracji

Rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem wskazanego link-u

http://www.newlookimagedesign.com/seminars/pasjaprofitwarszawa.php

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu