Z telefonem Sony Ericsson 'Naite’ będziesz mógł żyć bardziej ekologiczne

Upraszczaj swoje życie z Naite. Bezpośredni dostęp do ulubionych stron, szybki Internet, książka telefoniczna, aparat fotograficzny oraz przesyłanie wiadomości – wszystko w zasięgu ręki, abyś sprawniej mógł zarządzać czasem prowadząc aktywne życie.

Czy jesteś zawsze w ruchu, godząc obowiązki życia codziennego, pracę i rodzinę? Teraz, z telefonem Sony Ericsson Naite będziesz mógł kierować swoim życiem i dokonywać ekologicznych wyborów. Mając szybki dostęp do przydatnych narzędzi o wiele łatwiej pokierujesz sprawami, a do tego twój telefon wyróżniać się będzie stylem i wyposażony będzie w „zielone” innowacje.

Jedno naciśnięcie przycisku wystarczy by mieć dostęp do wiadomości, kalendarza, Internetu, kontaktów oraz wszelkich funkcji, których najczęściej używasz. Chcesz kupić kwiaty, przełożyć termin spotkania czy wysłać mejla do przyjaciela – wystarczy jedno kliknięcie. Szybkie przeglądanie stron w Internecie i dostęp do wyszukiwarki Google oznacza, że możesz być online wszędzie, a wideo rozmowa pozwoli Ci pogadać „twarzą w twarz” z przyjaciółmi i rodziną.

Naite to jeden z pierwszych, pionierskich telefonów GreenHeart™, które mają być wprowadzone przez Sony Ericsson. Zawiera on elektroniczny podręcznik zastępujący standardową wersję papierową. Pozwala to zaoszczędzić ponad 90% papieru i umożliwia użytkownikowi wygodny dostęp do przewodnika o produkcie, gdziekolwiek się znajduje. Elektroniczny podręcznik zmniejsza też wpływ na środowisko związany z transportem gotowego telefonu, dzięki zredukowaniu opakowania. Naite, wyprodukowany w min. 50% z odzyskanego plastiku, posiada także ładowarkę o niskim poborze mocy. Zostanie ona wprowadzona na rynek jako pierwsza ładowarka z tej kategorii. Dzięki tym innowacjom, całościowy ślad dwutlenku węgla, jaki pozostawi po sobie telefon Naite zostanie zredukowany o 15%1.

„Naite to telefon, który nie tylko pomoże Ci organizować życie i pracę, ale pozwoli  też na dokonanie ekonomicznego wyboru, na przykład wybierając ładowarkę o niskim poborze mocy zredukujesz jej wpływ na środowisko”, powiedział Quentin Cordier, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Przejście na 'zielone myślenie’ nie powinno oznaczać ograniczenia funkcji lub obniżenia jakości czy stylu. Stworzyliśmy zatem telefon, który jest wypełniony po brzegi imponującymi funkcjami, takimi jak szybkie przesyłanie 3G oraz „Active desktop”, a które to funkcje pomogą odbiorcom w zarządzaniu ich zajętym życiem.”

Naite zawiera także aplikację WalkMate™ pozwalającą rzeczywiście doświadczyć co to znaczy być przyjaznym dla środowiska. Gdy porównamy kroki potrzebne do przebycia dystansu pieszo z jazdą samochodem, Walk Mate™ pokaże ile CO2 można zaoszczędzić, abyś mógł dokonać bardziej „zielonego” wyboru.

Naite

Bądź na czasie i chroń środowisko

  • Bądź w kontakcie z bliskimi wysyłając wiadomości e-mail oraz smsy,
  • HSDPA, szybkie poruszanie się w sieci i pobieranie danych,
  • Będziesz mógł robić zdjęcia i dzielić się nimi, a także rozmawiać przez telefon widząc rozmówcę,
  • Aktywny pulpit i interaktywny kalendarz,
  • Plastik z odzysku, przyjazne dla środowiska opakowanie i energio-oszczędna ładowarka
  • Naite posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS HSDPA 850/1900/2100.

Naite będzie dostępny na wybranych rynkach od 3 kwartału, w kolorach: Vapour Silver lub Ginger Red.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu