Z Sony Ericsson C901 GreenHeart zrobisz zdjęcia doskonałej jakości w sekundę

Zrób perfekcyjne zdjęcie z C901 GreenHeart. Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa i funkcja Smile Shutter pozwoli Ci wykonać doskonałej jakości zdjęcie i podzielić się nim ze światem lub zamówić dostarczenie odbitek bezpośrednio do domu.

Wprowadź magię do swoich zdjęć zrobionych telefonem komórkowym C901 GreenHeart. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5.0 MPix umożliwi Ci robienie dobrej jakości zdjęć gdziekolwiek się znajdziesz, a wygodny podręcznik zainstalowany w telefonie sprawi, że nie pozostaniesz bez pomocy.

Sony Ericsson zaprojektował telefon zapewniający wysoką jakość zdjęć, wyposażony w wartościowe funkcje oraz przyjazne środowisku innowacje. „Zielone” podejście do telefonu ma na celu zredukowanie całościowego wpływu, jaki powoduje produkcja telefonu i jego użytkowanie, na środowisko naturalne. Jednocześnie telefon ten wyróżnia się stylem, co na pewno spodoba się użytkownikom.

Pierwszym, pionierskim telefonem GreenHeart wprowadzonym przez Sony Ericsson będzie model C901 GreenHeart. Zawiera on zainstalowany podręcznik użytkownika, zastępujący standardową wersję papierową. Redukuje to znacząco zużycie papieru i zapewnia użytkownikowi bezpośredni dostęp do przewodnika na temat produktu, gdziekolwiek się znajdzie. Wykorzystanie plastiku pochodzącego z recyklingu, użycie wyświetlacza oszczędzającego energię i farb na bazie wody przyczyni się do zredukowania całościowej emisji CO2 o15%1.

„Sony Ericsson rozumie wymagania technologii obrazu i jest zaangażowany w dostarczanie doświadczenia Cyber-shot”, powiedział Fredrik Månsson, Marketing Business Manager, Sony Ericsson. „Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa podnosi jakość telefonu C901 GreenHeart, który zawiera bogaty zestaw funkcji fotograficznych, pozwalających na eksperymentowanie z fotografią.”

Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa sprawi, że Twoje zdjęcie będzie wyraźne i przejrzyste. Funkcja wykrywania twarzy pozwoli Ci wykonać fantastyczne zdjęcia grupowe, a funkcja Smile Shutter sprawi, że nigdy nie zrobisz ponurego zdjęcia przyjaciołom! Wreszcie, funkcja BestPic pozwoli Ci kliknąć jeden raz na przycisk aparatu i otrzymać dziewięć zdjęć w krótkich odstępach czasowych – po prostu zachowaj swoje ulubione ujęcie i skasuj pozostałe!

Niezwykłe zdjęcia wykonane w wysokiej rozdzielczości będziesz mógł oglądać na kryształowo czystym, odpornym na zarysowania wyświetlaczu o przekątnej 2,2”, wykonanym ze szkła mineralnego. Następnie będziesz mógł wysyłać je na swojego bloga, do albumu internetowego lub zamawiać odbitki w najlepszej jakości, bezpośrednio ze swojego telefonu, aby zostały dostarczone do Twoich drzwi.

Telefon C901 GreenHeart zawiera także aplikację WalkMate, która pomoże ci wdrożyć filozofię bycia przyjaznym dla środowiska naturalnego w codzienne życie. Porównując kroki, które zrobisz pokonując dystans, do podróży samochodem funkcja WalkMate pokaże ile oszczędzisz dwutlenku węgla i pomoże Ci dokonać bardziej „zielonego” wyboru.

C901 GreenHeart

Uśmiechnij się – jesteś w obiektywie

  • Rób doskonałe zdjęcia aparatem fotograficznym o rozdzielczości 5 megapikseli,
  • Rzuć trochę światła na sytuację za pomocą ksenonowej lampy błyskowej,
  • Uchwyć doskonały uśmiech dzięki funkcji Smile Shutter,
  • Publikuj od razu swoje zdjęcia w sieci dzięki przesyłaniu za jednym kliknięciem,
  • Czuj, że masz wsparcie, gdziekolwiek jesteś, posiadając zainstalowany w telefonie podręcznik użytkownika,
  • Plastik po recyklingu, opakowanie przyjazne dla środowiska i wyświetlacz oszczędzający energię.
  • Telefon C901 GreenHeart posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.

Model C901 GreenHeart będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009 w kolorze Ocean White.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu