Z Sony Ericsson C901 GreenHeart™ zrobisz zdjęcia doskonałej jakości w sekundę

Zrób perfekcyjne zdjęcie z C901 GreenHeart™. Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa i funkcja Smile Shutter™ pozwoli Ci wykonać doskonałej jakości zdjęcie i podzielić się nim ze światem lub zamówić dostarczenie odbitek bezpośrednio do domu.

Wprowadź magię do swoich zdjęć zrobionych telefonem komórkowym C901 GreenHeart™. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5.0 MPix umożliwi Ci robienie dobrej jakości zdjęć gdziekolwiek się znajdziesz, a wygodny podręcznik zainstalowany w telefonie sprawi, że nie pozostaniesz bez pomocy.

Sony Ericsson zaprojektował telefon zapewniający wysoką jakość zdjęć, wyposażony w wartościowe funkcje oraz przyjazne środowisku innowacje. „Zielone” podejście do telefonu ma na celu zredukowanie całościowego wpływu, jaki powoduje produkcja telefonu i jego użytkowanie, na środowisko naturalne. Jednocześnie telefon ten wyróżnia się stylem, co na pewno spodoba się użytkownikom.

Pierwszym, pionierskim telefonem GreenHeart™ wprowadzonym przez Sony Ericsson będzie model C901 GreenHeart™. Zawiera on zainstalowany podręcznik użytkownika, zastępujący standardową wersję papierową. Redukuje to znacząco zużycie papieru i zapewnia użytkownikowi bezpośredni dostęp do przewodnika na temat produktu, gdziekolwiek się znajdzie. Wykorzystanie plastiku pochodzącego z recyklingu, użycie wyświetlacza oszczędzającego energię i farb na bazie wody przyczyni się do zredukowania całościowej emisji CO2 o15%1.

„Sony Ericsson rozumie wymagania technologii obrazu i jest zaangażowany w dostarczanie doświadczenia Cyber-shot™”, powiedział Fredrik Månsson, Marketing Business Manager, Sony Ericsson. „Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa podnosi jakość telefonu C901 GreenHeart™, który zawiera bogaty zestaw funkcji fotograficznych, pozwalających na eksperymentowanie z fotografią.”

Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa sprawi, że Twoje zdjęcie będzie wyraźne i przejrzyste. Funkcja wykrywania twarzy pozwoli Ci wykonać fantastyczne zdjęcia grupowe, a funkcja Smile Shutter™ sprawi, że nigdy nie zrobisz ponurego zdjęcia przyjaciołom! Wreszcie, funkcja BestPic™ pozwoli Ci kliknąć jeden raz na przycisk aparatu i otrzymać dziewięć zdjęć w krótkich odstępach czasowych – po prostu zachowaj swoje ulubione ujęcie i skasuj pozostałe!

Niezwykłe zdjęcia wykonane w wysokiej rozdzielczości będziesz mógł oglądać na kryształowo czystym, odpornym na zarysowania wyświetlaczu o przekątnej 2,2”, wykonanym ze szkła mineralnego. Następnie będziesz mógł wysyłać je na swojego bloga, do albumu internetowego lub zamawiać odbitki w najlepszej jakości, bezpośrednio ze swojego telefonu, aby zostały dostarczone do Twoich drzwi.

Telefon C901 GreenHeart™ zawiera także aplikację WalkMate™, która pomoże ci wdrożyć filozofię bycia przyjaznym dla środowiska naturalnego w codzienne życie. Porównując kroki, które zrobisz pokonując dystans, do podróży samochodem funkcja WalkMate™ pokaże ile oszczędzisz dwutlenku węgla i pomoże Ci dokonać bardziej „zielonego” wyboru.

C901 GreenHeart™

Uśmiechnij się – jesteś w obiektywie

  • Rób doskonałe zdjęcia aparatem fotograficznym o rozdzielczości 5 megapikseli,
  • Rzuć trochę światła na sytuację za pomocą ksenonowej lampy błyskowej,
  • Uchwyć doskonały uśmiech dzięki funkcji Smile Shutter™,
  • Publikuj od razu swoje zdjęcia w sieci dzięki przesyłaniu za jednym kliknięciem,
  • Czuj, że masz wsparcie, gdziekolwiek jesteś, posiadając zainstalowany w telefonie podręcznik użytkownika,
  • Plastik po recyklingu, opakowanie przyjazne dla środowiska i wyświetlacz oszczędzający energię.
  • Telefon C901 GreenHeart™ posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.

Model C901 GreenHeart™ będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009 w kolorze Ocean White.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu