Wakacyjne wydanie Auto Świat Extra – „Autem po Europie. Wakacje 2009”

W poniedziałek 8 czerwca pojawi się na rynku coroczny numer magazynu Auto Świat Extra poświęcony wakacyjnym podróżom samochodem. Wydaniu „Autem po Europie. Wakacje 2009” towarzyszy specjalny serwis internetowy podroze.auto-swiat.pl .

Najnowsze wydanie Auto Świat Extra „Autem po Europie. Wakacje 2009” to wakacyjny poradnik dla zmotoryzowanych turystów. Na sześćdziesięciu stronach magazynu znajdują się informacje przydatne w podróży samochodem po Polsce i Europie, m.in. praktyczne porady o ubezpieczeniach, pakowaniu auta, systemach nawigacyjnych i gadżetach do samochodu.

Redakcja podpowiada także, które miejsca w Europie naprawdę warto odwiedzić i jakie dokumenty wjazdowe, ubezpieczenia i wyposażenie samochodowe są w opisywanych krajach wymagane. Na stronach poradnika znaleźć można również informacje o podstawowych przepisach drogowych, wysokości opłat za korzystanie z dróg i autostrad, cenach paliw, a także niezbędne telefony i adresy polskich placówek dyplomatycznych w Europie.

Pogłębione materiały pomocne zmotoryzowanym turystom pojawią się w serwisie podroze.auto-swiat.pl. gdzie użytkownicy mogą się również podzielić własnymi doświadczeniami z podróży.

Redaktorem naczelnym wydania jest Stanisław Sewastianowicz. Cena numeru Auto Świat Extra „Autem po Europie. Wakacje 2009” wynosi 5 złotych. Wydaniu towarzyszy kampania promocyjna w mediach drukowanych i serwisach internetowych Axel Springer Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu