Siódemka S.A. partnerem Pikniku Lotniczego w Góraszce

W najbliższy weekend (6-7 czerwca br.) w podwarszawskiej miejscowości Góraszka już po raz 14 odbędzie się Międzynarodowy Piknik Lotniczy. Po raz kolejny partnerem wydarzenia jest firma Siódemka S.A.

W tegorocznej edycji imprezy organizatorzy przygotowali dla gości szereg atrakcji. W pokazie weźmie udział unikalna maszyna Cobra, symbol wojny w Wietnamie, zaś obecnie jeden z samolotów należących do floty powietrznej Red Bull’a. Fani historycznych maszyn będą również mogli obejrzeć akrobacje Supermarie Spitfire. Podczas II wojny światowej na takiej właśnie maszynie latali m.in. polscy piloci Dywizjonu 303, przez co obecnie jest ona często nazywana skrzydlatą ikoną tego okresu.

Wielbiciele nowoczesnych urządzeń również nie będą zawiedzeni. Na Góraszce pojawi się bowiem pilot Sił Powietrznych RP, który za pomocą myśliwca MiG-29 dokona w powietrzu spektakularnych akrobacji.

Organizatorzy pikniku zadbali również o atrakcje naziemne – podczas imprezy będzie miała miejsce m.in. wystawa zabytkowych samochodów, ekspozycja modeli stacjonarnych i latających Aeromodelklubu czy pokaz poduszkowców Eurohover.

Siódemka S.A. jest jednym z partnerów imprezy. Jako wyspecjalizowana firma kurierska zajęła się stroną logistyczną wydarzenia, w tym m.in. rozwożeniem biletów i zaproszeń na piknik. Podczas weekendowego spotkania zostanie przygotowane specjalne stanowisko firmy, gdzie będzie można zapoznać się z jej ofertą.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu