Shock-ująca konwencja taneczna – nowy wymiar wtajemniczenia

Światowej sławy choreograf i tancerz Thierry Verger wraz ze swoimi przyjaciółmi Jean Claude Marignele oraz Pawłem Kuryło przy współpracy z Akademią Tańca Shock Mode organizują  w Krakowie pierwszą profesjonalną konwencje taneczną od 12 do 14 czerwca.

Thierry, zafascynowany kwietniowymi warsztatami w Akademii Tańca Shock Mode powraca do Krakowa, by kontynuować tworzenie profesjonalnej platformy wymiany doświadczeń tanecznych. Oryginalność oraz droga do wypracowania własnego stylu tańca wymaga wielu poszukiwań, a w konsekwencji łączenia różnych technik tanecznych. Wielbiciele tańca podczas warsztatów, będą mieli możliwość zaprezentowania i szlifowania swoich umiejętności, integracji z ikonami tańca współczesnego jak i rozbudowania własnej wrażliwości estetycznej.

Idea organizacji konwencji tanecznych zaczerpnięta została ze Stanów Zjednoczonych. Tego typu imprezy edukacyjne prowadzone przez profesjonalnych tancerzy są etapem na drodze do stania się nauczycielem tańca. Dla uczniów natomiast do nauki nowych technik i stylów od specjalistów w ściśle określonych dziedzinach, między innymi takich jak: Technique Modal Underground, Hip Hop, Funky Jazz oraz House.

Verger obecnie na stałe pracuje w Paryżu, przede wszystkim jako instruktor w studiu tańca Harmonic oraz w założonej przez siebie Ballet Dance& Co. Jest również choreografem w najnowszej edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz.

Claude Marignele to tancerz i choreograf międzynarodowej klasy; na co dzień wykładowca Studio Harmonic w Paryżu. Jego bogate doświadczenie, talent, oraz dusza odkrywcy pozwala na oryginalne połączenia różnych stylów. Prowadzi między innymi zajęcia z salsa – jazz oraz latin – jazz.

Konwencję poprowadzą również instruktorzy Akademii Tańca Shock Mode – Mariusz Jasuwienas i Paweł Kuryło, oraz gościnnie Ewa Mączyńska,  absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej oraz długoletni pedagog Studia Baletowego Opery Krakowskiej.

Zdobądź się na odwagę i ucz się od najlepszych!

Więcej informacji na stronie www.shockmode.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu