Paysafecard w Vobis – bezpieczna alternatywa dla standardowych rozwiązań

W salonach sieci Vobis dostępny jest już od dawna oczekiwany na polskim rynku bardzo prosty i co najważniejsze bezpieczny system płatności – karta paysafecard. To pierwsza w Europie karta przedpłacona służąca do płacenia w Internecie – ciekawa alternatywa dla standardowych płatności w sieci. Karta dostępna jest w 230.000 punktach sprzedaży w 20 krajach.

Płacenie kartą paysafecard jest równie proste jak płacenie gotówką. Nie są potrzebne ani konto, ani karta kredytowa: paysafecard to karta przedpłacona umożliwiająca płacenie gotówką w Internecie bez konieczności podawania danych osobistych.

Nikt już nie polemizuje z tym, że dominacja Internetu jest coraz większa. Różnorodne rozwiązania internetowe, w tym także w transakcjach finansowych sprawiają, że większość firm oraz sklepów przedstawia ofertę swoich produktów lub usług także za jego pośrednictwem.

Paysafecard jest formą płatności, której celem jest bezpieczniejsza i szybsza wymiana pieniędzy w sieci. Karty paysafecard dostępne są w nominałach: 20, 50, 100 oraz 300 PLN. Każda z kart posiada swój indywidualny 16-cyfrowy kod PIN, dzięki któremu można dokonać płatności bez podawania dodatkowych, skomplikowanych danych, takich jak numer konta bankowego. karty paysafecard są dostępne w formie  wydruku z automatu – podobnie jak doskonale znane wszystkim karty doładowujące do telefonów komórkowych.

Kartami paysafecard można dokonywać płatności w ponad 2.700 sklepów internetowych. Należą do nich największe portale z grami online, serwisy linii lotniczych z możliwością zakupienia biletów online i wiele innych. Ponadto, zakupów można dokonywać przy użyciu różnych walut, co w obecnej sytuacji, gdy kursy ulegają ciągłym wahaniom, jest niezwykle wygodne i opłacalne. Kod PIN Karty są do nabycia w sieci salonów Vobis. Więcej informacji na stronach www.paysafecard.com i www.vobis.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu