Otard rozpoczyna kolejny sezon golfowy

Marka ekskluzywnego koniaku Otard rozpoczyna kolejny sezon golfowy. Współpraca marki Otard z golfem ma już trzyletnią historię. Pierwszym turniejem w sezonie 2009 będzie mecz Polska-Europa w Lisiej Polanie.

Otard i golf

otard_golf1Partnerstwo marki Otard i golfa sięga 2006 roku. Współpraca oparta jest na wzajemnym wykorzystaniu wartości, jakie niosą za sobą marka francuskiego koniaku i prestiżowa dyscyplina sportu. Marka Otard towarzyszyła golfistom na wielu prestiżowych turniejach, współorganizowała także uroczyste gale, rozpoczynające i podsumowujące kolejne sezony golfowe. Podczas tych wydarzeń zaproszeni goście mieli okazję poznać unikalny smak  i aromat luksusowego koniaku Otard. Na wybranych turniejach marka była również fundatorem nagród dla zwycięzców rozgrywek.

„Obecność marki Otard na turniejach golfowych to już tradycja –  opowiada Katarzyna Cąkała, Brand Manager marki Otard. „W nadchodzącym sezonie będziemy kontynuować nasze działania związane z zaangażowaniem w rozwój golfa w Polsce.”

Sezon golfowy 2009

Pierwszym tegorocznym turniejem, w jaki zaangażuje się marka Otard, będzie mecz Polska-Europa. Jednodniowe rozgrywki odbędą się 7 czerwca 2009 roku na polu golfowym Lisia Polana w Pomiechówku koło Warszawy. Impreza, organizowana przez ostatnie 9 lat, cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku golfistów.

W rozgrywkach wezmą udział członkowie zarządu oraz prezesi firm polskich oraz międzynarodowych. Ukształtowanie pola golfowego z pewnością dostarczy graczom wielu sportowych emocji, a profesjonalne zaplecze stworzy doskonałe warunki do gry w golfa. Rozgrywkom towarzyszyć będzie degustacja, wytwarzanego według starannie przestrzeganej receptury, koniaku Otard. Po emocjonującym turnieju odbędzie się ceremonia wręczenia nagród. Najlepsi gracze nagrodzeni zostaną butelką koniaku Otard.

Marka Otard VSOP od 2006 roku obecna jest na wielu prestiżowych turniejach, wspierając rozwój golfa w Polsce. Przed nami kolejny sezon golfowy, na którym  nie zabraknie wykwintnego koniaku. W kolejnych miesiącach marka będzie obecna  na kolejnych prestiżowych turniejach golfa w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu