Przejdź do treści

Nowa platforma rekrutacyjna dla managerów

Z dniem 1 czerwca na rynku pojawił się nowy serwis z ofertami pracy adresowanymi wyłącznie do managerów i kadry zarządzającej – Praca.ManagerPoint.pl. Powstała platforma posiada dwa główne cele. Z jednej strony ma być miejscem, gdzie kandydaci piastujący wyższe stanowiska będą mogli znaleźć pracę w swojej branży, z drugiej strony – ma służyć pomocą dla pracodawców w szukaniu odpowiednich pracowników.

Serwis umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń. Jedynym warunkiem jest to, iż muszą być skierowane są do managerów i dyrektorów. – Zauważyliśmy, że na polskim rynku tylko kandydaci szukający pracy mają możliwość umieszczania bezpłatnych ogłoszeń. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i im również dać taką możliwość. To co nas wyróżnia i na co chcemy kłaść nacisk, to także oferty pracy skierowane do Interim Managerów. – tłumaczy Monika Buchajska-Wróbel z firmy doradztwa personalnego Inwenta.

Serwis nie ogranicza się jedynie do usprawnienia procesu rekrutacji. Zawiera również dział Vademecum Managera, w którym znajdują się m.in.: artykuły tematyczne, słownik stanowisk z opisami zakresu wymagań i odpowiedzialności oraz przygotowane przez ekspertów odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne.

Tylko w czerwcu kandydaci i pracodawcy, którzy jako pierwsi zarejestrują się na stronie Praca.ManagerPoint.pl, będą mieli szansę wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z branży HR. – Dla osób poszukujących pracy za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Praca.ManagerPoint.pl przewidzieliśmy warsztat dotyczący rozwoju kariery. Pracodawcom dajemy możliwość uczestnictwa w spotkaniu, które odpowie na pytanie jak Internet może wesprzeć procesy HR w firmie – opowiada Krzysztof Kuwałek, prezes BrainJuice Group, partner portalu.

Serwis będzie na bieżąco rozwijany i wzbogacany o nowe funkcjonalności. Nad aktualizacją i rozwojem serwisu czuwa redakcja portalu ManagerPoint.pl. Partnerem strategicznym portalu jest Inwenta – firma doradztwa personalnego oraz agencja interaktywna Web Search Factory Polska.

www.Praca.ManagerPoint.pl