Największy internetowy sklep z bielizną osobistą, Intymna.pl, przystąpił do innowacyjnego projektu „Paczkomaty 24/7″

Intymna.pl wraz z Merlin.pl i Komputronik.pl, dbając o stałe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz mając na uwadze komfort swoich Klientów, przystąpiła do innowacyjnego projektu firmy InPost – „Paczkomaty 24/7″.

„Paczkomaty 24/7″ to najnowocześniejsza usługa wysyłkowa w Europie. Jest to profesjonalna i gwarantująca bezpieczeństwo propozycja, będąca znakomitą alternatywą dla usług kurierskich i tradycyjnych przesyłek pocztowych. Początkowo automaty staną w 20 największych miastach Polskich, później ich sieć pokryje w sumie ok. 50 miast.

„Wprowadzenie możliwości korzystania z 'Paczkomatów’ będzie wielkim udogodnieniem dla naszych Klientów. 'Paczkomaty’ to zautomatyzowane urządzenia umożliwiające odbiór o dowolnej porze doby, w jakimkolwiek dniu tygodnia, zakupów zamówionych on-line. Działa to w ten sposób, że po zrobieniu zakupów Klient wybiera dostawę do automatu, wskazując urządzenie znajdujące się w najdogodniejszym dla niego miejscu. Gdy paczka dotrze do na miejsce, Klient otrzymuje SMS lub e-mail z informacją, że towar można już odebrać, wraz ze specjalnym kodem umożliwiający odbiór zamówienia. W 'Paczkomacie’ trzeba będzie wprowadzić kod – a urządzenie wyda właściwą przesyłkę” – mówi Dagmara Malczewska-Grzelak, członek zarządu Intymna.pl.

Intymna.pl jako lider sprzedaży bielizny online podąża zawsze za najnowszymi trendami w modzie bieliźnianej i odzieżowej. Została uznana za sklep nr 1 m.in. w Rankingu Sklepów Internetowych Wprost i Money.pl w 2006 i 2007 roku oraz w Rankingu „Najlepsze Sklepy Internetowe Magazynu Internet 2006″ w kategorii odzieżowej. Intymna.pl oferuje swoim Klientom szeroki asortyment produktów, w tym marki jako wyłączny dystrybutor oraz wysoką dostępność towaru, co owocuje zaufaniem setek tysięcy zadowolonych i lojalnych klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu