Jedno opakowanie, podwójne doładowanie

Skoczyć ze spadochronem można samemu. Jazda na desce czy wyprawy rowerowe też mogą być jednoosobowymi sportami. Tylko co to za frajda? Do szalonych wyzwań potrzebujemy towarzystwa! Najlepsze imprezy to te z przyjacielem, pełne śmiechu i dobrej zabawy. Teraz nie może na nich zabraknąć energetycznego batona LION 2PAK.

lion_peanut_2pakAbyście wspólnie mogli doładować wasze baterie do realizacji kolejnych, zwariowanych pomysłów, baton Nestlé LION 2PAK podzielił się…na dwa! Od połowy maja LION pojawił się w dwóch wersjach: energetycznie chrupiącej – LION Standard 2PAK oraz mooocno orzechowej – LION Peanut 2PAK.

Każde opakowanie LION 2PAK to dwa batony pełne chrupiących składników, które doładują cię energią na kolejny, zwariowany dzień. LION to od lat jeden z najczęściej wybieranych przez konsumentów batonów. Chrupiący, pyszny, energetyczny – czego można chcieć więcej?

Wersja LION 2PAK to też gratka dla tych, którzy chcą jedną jego część zostawić sobie na później. To pyszny wybór dla osób, które preferują mniejsze, słodkie przekąski. Jeden mały baton LION Standard 2PAK zawiera dawkę energii o wartości 153 kcal, a pojedynczy batonik LION Peanut 2PAK – 155 kcal.

Na tyłach opakowań LION 2PAK umieszczono KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który zawiera informacje o wartościach odżywczych produktu oraz cenne wskazówki żywieniowe. Na froncie opakowań znajduje się także wskaźnik GDA, który pomaga w prawidłowym komponowaniu diety.

LION Standard 2PAK waży 64 gramy, a LION Peanut 2PAK 62 gramy. Każdy z nich kosztuje ok. 1,80zł.

Projekt opakowań LION 2 PAK wykonała agencja Lemon Tree.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu