Gwarancja udanych połowów

Kraje skandynawskie to prawdziwy raj wędkarski, oferujący niezapomniane wrażenia – aby nic nie zakłóciło tych urokliwych chwil, musimy wszystko dokładnie zaplanować. Zakwaterowanie, transport i drobne wydatki na miejscu to proza życia, którą możemy sobie ułatwić korzystając z szybkich przekazów pieniężnych, oferowanych przez firmę LCC International.

gwarancja_udanych_polowow_lccPóźna wiosna i początek jesieni to czas prawdziwego exodusu polskich wędkarzy za morze, na łono niczym nie skalanej, szwedzkiej natury. Otoczenie jezior, przywodzące na myśl pierwotną naturę polskich Mazur, a ponad wszystko obfitość zdrowych i dorodnych szczupaków sprawiają, że wielu wędkarzy wraca tam kilka razy w roku. Prawdziwi weterani sportu preferują prywatne wycieczki w towarzystwie znajomych. Koszty są wówczas rozłożone na kilka osób, zaś atmosfery połowów w prawdziwie kameralnym gronie nie sposób porównać do grupowych wyjazdów, organizowanych przez biura turystyczne. W Szwecji na ogół nie ma problemów z zakwaterowaniem – ten kraj wędkarski szczyci się bogatą bazą turystyczną, przygotowaną specjalnie pod potrzeby fascynatów rybołówstwa. Wbrew pozorom każdy może sobie pozwolić na taką wyprawę – wszystko zależy od miejsca zakwaterowania i właściwej organizacji.

Szwecja na każdą kieszeń

Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajęcie domku kempingowego tuż nad wodą. Najprostsza, dwuosobowa wersja to koszt około 1.300 PLN. W trakcie pobytu w Szwecji czekają nas także koszty licencji połowowych – w ciągu sezonu ceny oscylują od 80 do 100 PLN. Miłośnicy wędkarskich przygód narzekają na brak dostępnych cenowo metod rozliczania się ze szwedzkimi usługodawcami z Polski. Dla przykładu, przelew walutowy na konto szwedzkiego ośrodka kempingowego może wynieść tyle samo, co zakup licencji połowowej i zwykle cechuje się wydłużonym czasem realizacji.

Usługi tanich i szybkich przelewów pieniężnych oferuje, m.in. firma LCC International, która pobiera najniższe na rynku prowizje, wynoszące standardowo 3% od wartości przekazu (nie mniej niż 35 zł). Przelewy za pośrednictwem LCC International to tania i wygodna metoda przekazywania środków finansowych, umożliwiająca planowanie wypadu w ostatniej chwili, co nie jest osiągalne przy korzystaniu z tradycyjnych sposobów.

W przypadku nieprzewidzianych wydatków, wymagających zwiększonego nakładu finansowego, jesteśmy zdani jedynie na serdeczność i wypłacalność towarzyszy podróży. Ratunek z opresji mogą przynieść tylko szybkie przelewy z automatycznym, bezpłatnym przewalutowaniem. Korzystając z pomocy rodziny w Polsce, która w każdej chwili jest w stanie łatwo nadać przelew z Polski do Szwecji, wędkarze dostają szybkie doładowanie finansowe i mogą bezstresowo wracać do bicia rekordów łowieckich. Dyspozycję przelewu można zlecić telefonicznie lub drogą mailową. Adresat przelewu otrzymuje kwotę w lokalnej walucie na swoje konto w ciągu 48 godzin. Wielu amatorów szwedzkiego rybołówstwa już doceniło pewność i bezpieczeństwo, jakie dają im transfery pieniężne za pośrednictwem firmy LCC International.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu