Festiwalowy konkurs 4fun.tv i UPC

Już od piątego czerwca abonenci UPC będą mogli wziąć udział w organizowanym przez 4fun.tv konkursie. Do wygrania będą m. in. podwójne bilety na wakacyjne festiwale. Poza zapewnieniem rozrywki abonentom, akcja ma na celu zachęcenie widzów do oglądania pozycji programowych stacji.

Konkurs potrwa przez cztery kolejne tygodnie i podzielony będzie na pięć etapów. Co tydzień spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na dwa pytania konkursowe, związane z programami 4fun.tv wybrani zostaną zwycięzcy. Dla nich organizator przygotował bilety na najlepsze polskie festiwale: Electrocity, Sunrise, Audioriver czy Hunterfest, a także na koncerty Armina Van Buurena i Tiesto. Jest to propozycja szczególnie atrakcyjna dla miłośników imprez plenerowych. Poza nagrodami muzycznymi przygotowano również zestawy damskie i męskie składające się z pochodzących z limitowanej kolekcji 4fun.tv i Heavy Duty trampek, kaloszy, japonek oraz toreb. Wygra je czworo szczęśliwców, wybranych spośród wszystkich zwycięzców etapów tygodniowych.

Konkurs będzie promowany zarówno na antenie 4fun.tv jak i poprzez kanały komunikacji sieci UPC.

Do promocji zostaną wykorzystane następujące pola: strona www UPC, strona elektronicznej faktury, komunikacja na kanale planszowym UPC Info, w systemie insertowania reklam UPC na kanałach: CNN, Animal Planet, Discovery Channel, National Geographic – widoczny tylko dla abonentów, general messaging w dekoderach oraz funkcja red button na kanale 4Fun.tv. W stacji 4fun.tv konkurs będzie promowany za pomocą spotu konkursowego, informacji w programach stacji oraz na czacie.

Konkurs 4fun.tv i UPC potrwa w dniach 5.06 – 3.07.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu