Chroń swój komputer, czyli promocja w Poczcie WP

Wirtualna Polska i Firma Marken Systemy Antywirusowe przygotowały specjalną ofertę promocyjną dla wszystkich, którzy posiadają lub zakładają konto poczty elektronicznej na portalu WP.pl

Każdy internauta, posiadający lub zakładający darmowe konto poczty elektronicznej w Wirtualnej Polsce, może – przez 90 dni – korzystać bezpłatnie z oprogramowania antywirusowego Kaspersky Anti-Virus 2009. Promocja dotyczy także użytkowników Poczty PRO, Moja Strona lub Firma WWW. Trzy miesiące bezpłatnych testów bez wątpienia pozwolą przekonać się o możliwościach i skuteczności systemu.

Oprogramowanie Kaspersky wykorzystuje najbardziej innowacyjne technologie i najnowsze standardy w walce z różnego rodzaju szkodliwymi programami i oprogramowaniem spyware. Zastosowany w programie analizator heurystyczny drugiej generacji wykrywa nowe, nieznane jeszcze szerzej wirusy. Skutecznie chroni przed wirusami polimorficznymi i makrowirusami oraz wyszukuje wirusy w plikach zarchiwizowanych. Co najważniejsze, uaktualnienia bazy wirusów są publikowane przez firmę Kaspersky Lab co godzinę, a w trakcie „epidemii” wirusów, znacznie częściej. Dodatkowo Kaspersky Internet Security posiada mi. in. Dwukierunkowąm skuteczną oraz osobistą zaporę sieciową, jak też kontrolę rodzicielską. Ponadto skanuje system operacyjny i zainstalowane aplikacje w celu wykrycia luk w zabezpieczeniach.

Osoby biorące udział w akcji promocyjnej, które – po 90 dniach bezpłatnych prób i testów – zdecydują się na zakup oprogramowania, będą to mgły zrobić z 15 procentowym rabatem.

Więcej:

http://tech.wp.pl/antywirus.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu