„Teraz Polska” dla VoD – usługi Multimedia Polska

VoD (wideo na żądanie), sztandarowa usługa Multimedia Polska, otrzymała Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” w kategorii „Przedsięwzięć Innowacyjnych”.

Ogłoszenie laureatów XIX edycji konkursu „Teraz Polska”, organizowanego pod patronatem Prezydenta RP, miało miejsce podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim. Wśród zaproszonych gości, oprócz nominowanych, znaleźli się laureaci poprzednich edycji, członkowie rządu, ambasad oraz przedstawiciele świata nauki, kultury, biznesu i mediów.

W liście gratulacyjnym od Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego czytamy: Jako honorowy patron tego konkursu z satysfakcją mogę stwierdzić, że nie tylko współtworzą Państwo dzisiaj sukces Polski, ale także budują pozytywny wizerunek naszego kraju we współczesnej Europie i świecie. Jestem przekonany, że prawo do posługiwania się Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” przysporzy Państwu wielu nowych klientów i kontrahentów.

Do tegorocznej edycji konkursu „Teraz Polska” przyjęto w sumie 125 wniosków, z których Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego wyłoniła 34 laureatów w czterech kategoriach.

Laur „Teraz Polska” w kategorii „Przedsięwzięć Innowacyjnych” Kapituła przyznała po raz drugi. Otrzymanie Godła Promocyjnego dla VoD oznacza, że przez najbliższy rok Multimedia Polska ma prawo posługiwać się nim w kampaniach promocyjnych nagrodzonej usługi.

VoD (wideo na żądanie, Video On Demand) to innowacyjna usługa, umożliwiająca szybki i wygodny dostęp do obszernej biblioteki filmów i programów, które można oglądać bezpośrednio na ekranie swojego telewizora. VoD to niemalże nieograniczona wypożyczalnia filmów, która dostępna jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – bez konieczności wychodzenia z domu. Dostęp do usługi VoD ma każdy klient, posiadający cyfrową telewizję kablową Multimedia Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu