Przejdź do treści

Wkrótce start nowego serwisu o muzyce disco-polo – disco-polo.pl

Bez wątpienia w ostatnim czasie disco-polo wraca do łask. Rośnie liczba fanów słuchających tego gatunku muzyki (a na pewno osób przyznających się do tego). NETSTEL Software krakowska firma prowadząca internetowe serwisy tematyczne odpowiada na tego typu zapotrzebowanie i wkrótce uruchomi nowy serwis – www.disco-polo.pl

Proste, nieskomplikowane teksty piosenek zrozumiałe dla każdego z nas, łatwo wpadająca w ucho muzyka i rytm – to podstawowe cechy disco-polo. Co zatem skłania ludzi do słuchania hitów disco polo, radia disco polo, teledysków disco polo, disco polo w ogóle? Czy powstało jakieś nowe lepsze disco polo? Czy poprawiły się teksty piosenek disco polo? Na czym polega fenomen disco-polo, muzyki, która w latach 90. świeciła swoje prawdziwe triumfu dzięki programowi telewizyjnemu Disco Relax?

Do lamusa odchodzą obciachowe teledyski, a i od strony technicznej nastąpił duży postęp. Disco-polo wraca i to nie tyle ze zdwojoną siłą, co lepszą jakością zarówno od strony technicznej i muzycznej. Disco-polo zmienia się zgodnie z oczekiwaniami swoich fanów i wymagającego rynku muzycznego. Hity disco-polo można z powodzeniem znaleźć w sieci, większość znanych na skalę ogólnokrajową zespołów disco-polo ma własne strony internetowe, na których można dowiedzieć się kiedy będzie najbliższy koncert naszego ulubionego zespołu, ściągnąć nasze ulubione piosenki w wersji mp3 czy obejrzeć teledysk. Zespoły disco-polo doskonale zdają sobie sprawę, że ludzie najbardziej kojarzą ich wcześniejsze przeboje, dlatego też nagrywają nowe ich wersje i kręcą nowe teledyski do swoich największych hitów.

Na stronie disco-polo.pl będziecie mogli znaleźć teksty piosenek disco-polo, czy najnowsze przeboje gatunku disko, wersję do karaoke. Znalezienie hitów disco polo na mp3, teledysków disco-polo, czy po prostu posłuchać disco-polo live nie będzie trudnym zadaniem.

Krakowska firma NETSTEL Software, twórca takich portali jak eSzkola.pl, streszczenia.pl czy pobierz.pl kończy realizację swojego najnowszego projektu i wielkimi krokami zbliża się do uruchomienia portalu disco-polo.pl