Sybase iAnywhere Mobile Office liderem wg Gartnera

Firma analityczna Gartner Inc. w najnowszym raporcie Magic Quadrant uplasowała oprogramowanie Sybase iAnywhere Mobile Office w gronie liderów rozwiązań w kategorii Enterprise Wireless E-Mail Software. Aplikacja ta została również uwzględniona w zestawieniu „Critical Capabilities for Enterprise Wireless E-mail Software.”

„Umiejscowienie narzędzia Sybase w gronie liderów rozwiązań „Enterprise Wireless E-Mail Software”, jest dla nas niezwykle istotne.” – Mówi Terry Stepien, prezes Sybase iAnywhere. „Przy tak dużej liczbie urządzeń mobilnych dostępnych na rynku, istnieje potrzeba stałej rozbudowy aplikacji mobilnych o szeroką gamę urządzeń i platform. Naszym zdaniem, ostatni raport Gartnera jest dowodem na to, że Sybase jest firmą, która potrafi pomagać korporacjom w pokonywaniu przeszkód w integracji, ochronie i zarządzaniu bezprzewodowymi rozwiązaniami emailowymi.”

iAnywhere Mobile Office to rozwiązanie, które udostępnia bezpieczną mobilną pocztę oraz umobilnia procesy biznesowe, zapewniając jednocześnie bogate wsparcie infrastruktury z rozszerzonymi możliwościami w zakresie ochrony, użytkowania i wydajności. iAnywhere poszerza możliwości rozwiązań korporacyjnych Lotus Domino i Microsoft Exchange o szeroką gamę urządzeń mobilnych, w tym o telefony iPhone i urządzenia działające na systemach Windows Mobile i Symbian.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu