Słodkie głosowanie zakończone

Już po raz kolejny Wawel SA oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” zorganizowali akcję „Słodki Dzień Dziecka”. W ramach akcji firma przekazała ponad 6 ton słodyczy dzieciom z ponad 450 Domów Dziecka w całym kraju. Zaproszeni do współpracy internauci wybrali 3 placówki, których wychowankowie pojadą na wakacje.

Na specjalnie uruchomionym serwisie na www.wawel.com.pl internauci mogli oddać głos na wybraną placówkę. W ciągu czterech tygodni trwania Akcji zagłosowało prawie 24 000 internautów, wybierając wśród 455 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju.

Największa liczbę głosów zgromadził Dom Dziecka w Jaśle, na drugim miejscu znalazł się Dom Dziecka Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek z Bolesławca, a trzecie miejsce przypadło placówce z Kowalewa (woj. mazowieckie). 5 wychowanków z każdej placówki pojedzie na obóz małych odkrywców do Pyzówki k. Zakopanego. Dyrektorzy zwycięskich placówek dziękowali za wspaniały prezent, akurat na … Dzień Dziecka.

„Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu. Dzięki Waszym głosom 15 dzieci spędzi w tym roku niezapomniane wakacje” – mówi Dorota Piwowarska, Kierownik Marketingu Wawel SA. Każdy glosujący przez Internet otrzymał kupon na filiżankę czekolady, który można zrealizować w jednym z 12 salonów firmowych Wawel na terenie całego kraju. Kupony na gorącą czekoladę można wykorzystać do końca sierpnia 2009 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu