Rozmowy w ASTER za 1 gr

ASTER, dostawca 4 usług telekomunikacyjnych, wprowadza promocyjne pakiety na połączenia telefoniczne. Z okazji urodzin usługi „Telefonia Komórkowa ASTER”, Klienci operatora mogą otrzymać nawet 1500 minut do wszystkich sieci płacąc 1 gr. brutto za minutę.

W ramach jubileuszowej promocji, użytkownicy Pakietu XS otrzymają w abonamencie 30 darmowych minut, a dodatkowo będą mogli wykorzystać 500 minut na połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych. Koszt 1 minuty wyniesie tylko 1 gr.

Klienci, którzy zdecydują się na wybór Pakietu M w abonamencie za 16 zł otrzymają – w zależności od tego czy skorzystają z jednej, z dwóch lub więcej usług w ASTER – odpowiednio 45, 60 lub 75 darmowych minut. W ramach promocji urodzinowej ASTER, pakiet M zostanie powiększony o 1000 minut. Za każdą minutę Abonenci zapłacą 1 gr.

W najwyższym Pakiecie L, za 37 zł miesięcznie, nowi Klienci ASTER otrzymają 100, 130 lub 160 minut na połączenia do wszystkich sieci. Dodatkowo będą mogli skorzystać z puli 1500 minut w cenie 1 gr.

Z pakietów 500 / 1000 / 1500 minut za 1 gr. będą mogli skorzystać także dotychczasowi Abonenci telefonii komórkowej ASTER, którzy dołączyli do sieci w czerwcu rok temu.

„Promocja urodzinowa to doskonała możliwość obniżenia comiesięcznych rachunków. Z pewnością ucieszy ona tych Klientów, którzy poszukują tanich i konkurencyjnych ofert telekomunikacyjnych” – mówi Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Z telefonii komórkowej w ASTER korzysta już ponad 25 000 Klientów (dane na 02.06.09r.).

Szczegóły urodzinowej promocji dostępne są na stronie www.aster.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu