MediaForum dla Acciona Nieruchomości – Apartamenty Pańska

Agencja reklamowa MediaForum obsługuje projekt Apartamenty Pańska dewelopera Acciona.

Apartamenty Pańska to najbardziej prestiżowa i uznana inwestycja dewelopera Acciona Nieruchomości. Agencja MediaForum zajmuje się zarówno pozycjonowaniem projektu na warszawskim rynku developerskim, jak i stworzenia strategii komunikacji (visual, copy i media).

Uzupełnieniem działań promocyjnych jest stała współpraca zarówno z działem sprzedaży, jak i marketingu oraz weryfikacja założeń mediowych w cyklach dwumiesięcznych. Agencja MediaForum obsługuję dewelopera Acciona od ponad roku. Współpraca obejmuje planowanie, zakup i egzekucję mediów oraz opracowanie graficzne wszystkich materiałów (katalogi, ulotki, formy elektroniczne – bannery internetowe, newslettery, malingi).

Agencja MediaForum jest agencją reklamową działającą na rynku warszawskim od ponad dwunastu lat. Jest to agencja o profilu full-servie, oferująca swoim klientom działania z zakresu ATL i BTL, kompleksową obsługę PR, tworzenie kampanii lojalnościowych i promocyjnych, działania marketingowe, reklamę wizualną i multimedialną oraz kompleksową obsługę graficzną (projektowanie i druk).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu