InPost nagrodzony godłem Teraz Polska

InPost – największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl – już po raz drugi został wyróżniony godłem TERAZ POLSKA.

W kategorii Najlepsze Usługi nagrodzono śledzenie przesyłek on-line umożliwiające Klientom kontrolowanie za pośrednictwem strony www.inpost.pl procesu doręczania listów rejestrowanych. W 2008 roku firma zyskała uznanie kapituły TERAZ POLSKA w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym.

TERAZ POLSKA to niekomercyjny konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług, innowacyjnych przedsięwzięć oraz gmin atrakcyjnych pod względem gospodarczym i inwestycyjnym. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Zwycięzcy konkursu otrzymują statuetki TERAZ POLSKA podczas uroczystej, finałowej gali, która w tym roku odbyła się 1 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie.

„Celem strategicznym firmy InPost jest stały rozwój i poszerzanie portfolio. Jesteśmy przekonani, że wdrażając nowatorskie rozwiązania, takie jak śledzenie przesyłek on-line, zyskujemy uznanie Klientów oraz niezależnych ekspertów rynku pocztowego. Zdobyte w tym roku godło dowodzi, że innowacyjne podejście do biznesu jest wysoko cenione i zasługuje na wyróżnienie Kapituły w tak prestiżowym przedsięwzięciu jakim jest Teraz Polska, za co serdecznie dziękujemy” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Nagrodzona w tegorocznej edycji konkursu Teraz Polska usługa śledzenie przesyłek on-line została uruchomiona w grudniu 2007 roku. Nowatorski system jest niezwykle dogodny szczególnie dla osób korzystających z usług e-commerce. InPost jest jedynym operatorem pocztowym, który oferuje tego rodzaju usługę wszystkim klientom – zarówno biznesowym, jak i indywidualnym – bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, logowania się czy spełniania innych dodatkowych wymagań. Śledzenie przesyłek on-line przez InPost jest usługą standardową. Tym samym InPost – jako jedyna firma – oferuje szeroko dostępną usługę śledzenia przesyłek za pośrednictwem internetu.

Firma InPost od początku swojej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez spółkę usług. W lutym 2009 roku Prezes spółki – Pan Rafał Brzoska – został laureatem Managera Roku za zasługi w kruszeniu monopolu Poczty Polskiej. W tym roku InPost został również uhonorowany tytułem „Tego, który zmienia polski przemysł” za skuteczne przełamywanie monopolu na rynku usług pocztowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu